Антон
Глєбов

Лікар уролог-андролог. 

Кандидат медичних наук. 

15 років досвіду в урології

Про доктора

Антон Сергійович Глєбов проводить діагностичні процедури нирок, сечового міхура, передміхурової залози, яєчок і придатків. Також лікар спеціалізується на урофлоуметріі, уретроскопії, цітоскопії, уретероскопії, лапароскопічній та ендоскопічній хірургії.

Серед професійних навичок лікаря Антона Глєбова - лікування запальних захворювань сечовивідних органів у чоловіків, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, і захворювань чоловічих статевих органів. Лікар використовує малоінвазивні методи хірургічного лікування урологічних захворювань.

Доктор є членом Європейської, Української та Міжнародної асоціації урології. Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях, є володарем сертифікатів GCP (Good Clinical Practice). Як досвідчений уролог, Антон Сергійович Глєбов є автором і співавтором понад 30 друкованих наукових робіт.

Закінчив лікувальний факультет ВСУ Національного медичного університету ім. Богомольця. Навчався в клінічній аспірантурі в відділі запальних захворювань ДУ «Інститут урології АМН України». Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Вплив Trichomonaas vaginalis на частоту виникнення післяопераційних ускладнень простатектомії при доброякісної гіперплазії передміхурової залози».

Послуги

Життєве кредо

Порядність. Чесність. Саморозвиток