Іван
Смоланка

Лікар-мамолог. 

Доктор медичних наук. 

Професор. 

38 років практики в онкології

Про доктора

У 1982-1984 р. навчався в клінічній ординатурі на кафедрі онкології при Київському інституті вдосконалення лікарів за фахом “онкологія”. З 1984 по 1987 р. навчався в аспірантурі при Українському науково-дослідному інституті онкології та радіології (нині - національний інститут раку МОЗ України). У 1988 р. захистив дисертацію «Комбіноване лікування раку підшлункової залози» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, а у 2001 р. «Комбіноване лікування хворих на рак легені» – доктора медичних наук. З 1987 працював науковим співробітником відділу абдомінальної онкології. З 1991 р. обіймав посаду старшого наукового співробітника, а з 2001 р. – провідного наукового співробітника відділу торакальної онкології національного інституту раку МОЗ України. З 2003 року – зав. відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії національного інституту раку.

З 1997 року - член Європейського Товориства Клінічних Онкологів (ESMO). На основі конкурсного відбору успішно пройшов стажування по онкохірургії у Бромптонському Королівському Шпиталі (Лондон) в 1997 та 2001 році, а у 2005 році – у Норвичському регіональному шпиталі (Великобританія).
У 2005 році обраний головним онкохірургом МОЗ України. Хірург-онколог вищої категорії виконав більше 4500 операцій при пухлинах черевної, грудної порожнин та молочної залози. З 2019 р. президент асоціації мамологів України.
Автор 297 наукових праць, присвячених хірургічному та комбінованому лікуванню пухлин черевної, грудної порожнин та молочної залози.

Послуги

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.