Олег
Никонюк

Лікар флеболог. Хірург. 

Лікар вищої категорії.
35 років хірургічної практики

Про доктора

Олег Никонюк лікар-хірург вищої категорії, флеболог, сертифікований член асоціації судинних хірургів, флебологів і ангіологів України. Провів понад 3000 самостійних операцій.
Доктор Никонюк - експерт в малоінвазивних методиках: якщо раніше відновлення після лікування варикозу проходило складно і довго, то зараз можна повертатися до звичного темпу життя на наступний день. Також Олег Володимирович проводить симультанні операції, а також операції при жовчнокам'яній хворобі, грижах черевної стінки різної локалізації, консультує пацієнтів.

Доктор Никонюк з відзнакою закінчив Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» в 1987 році. На базі кафедри факультетської хірургії пройшов навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю "Хірургія". У Олега Володимировича довгий послужний список теоретичних і практичних курсів, тренінгів і семінарів: майстер-класи італійського флеболога Dr. Attilio Cavezzi; навчання в Німеччині, Туреччині, онлайн-колоквіуми та багато інших.

Життєве кредо

Завжди в строю, завжди в формі: професійній, спортивній та романтичній!

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.