Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. 

Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Про доктора

Руслан Гуменний впевнений: якщо природа не обдарувала людину витонченими контурами обличчя і тіла, пластична хірургія здатна прийняти цей виклик - освіжити, омолодити, зробити привабливішим і впевненішим.

Доктор Гуменний відмінно володіє класичними і новаторськими техніками в блефаро-, рино-та отопластиці, фейсліфтингу, пластиці грудей, а також ліпосакції і ліпоскульптури.
Руслан Миколайович - член ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів) і фахівець ГУОЗ в Чернівецькій області з пластичної та естетичної хірургії. Постійний учасник і лектор на українських і міжнародних конференціях і сесіях, присвячених пластичної хірургії.

Закінчив Буковинський державний медичний університет, проходив підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки по циклу "Естетична хірургія" у відомого пластичного хірурга Кирила Павловича Пшеніснова (Росія) і навчався в Національній медичній академії післядипломної освіти імені Шупика (за фахом пластична хірургія особи). Стажування в клініці професора P.Heden (Швеція) в напрямку естетичної хірургії молочних залоз, в рамках освітньої програми Natrelle-Academy. Постійно бере участь в профільних заходах, удосконалює навички у міжнародних колег і, з радістю, ділиться своїм досвідом з молодими хірургами.

Життєве кредо

Щоби не прийшлося в житті робити, роби це чесно або не роби зовсім!

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.