Гінекологія

Надаємо як екстрену допомогу в гінекології, так і послуги обстеження і лікування, так і інтимну пластику і косметологію. До ваших послуг УЗД-діагностика і профілактичні огляди.

Гінеколог спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні патологій жіночої репродуктивної системи. Без належного лікування вони переходять в хронічну форму і погіршують якість життя.

Лікування в гінекології дуже важливо почати вчасно. Так можна усунути патологію з щадним впливом на організм. Саме тому важливо регулярно звертатися до лікарів-гінекологів для проходження профілактичного огляду. Записатися на прийом варто навіть в тому випадку, коли на здоров'я немає ніяких скарг. Рекомендується відвідувати гінеколога не рідше 2 разів на рік.

Поєднання високого професіоналізму наших лікарів і максимально комфортних умов перебування, а також застосування новітніх технологій діагностики, лікування і реабілітації усього спектра гінекологічних захворювань створить всі необхідні умови для вашого одужання і якнайшвидшого відновлення звичної якості життя.

Наш підхід до гінекології

Ваше тіло належить тільки вам. Якщо ви хочете бути здоровою та відчувати себе сексуальною, то наші спеціалісти допоможуть вам це зробити.

Гінекологія в нашому Медичному Клубі охоплює повний спектр медичних послуг в області інтимного здоров'я і омолодження, відновлення після пологів, відновлення гормонального фону та підвищення жіночої сексуальності. Наші спеціалісти пропонують сучасні, ефективні та перевірені методи інтимної пластики та естетичної гінекології, апаратні методики та біоідентичну замісну гормональну терапію, які допоможуть вам пізнати себе та полюбити своє тіло.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Питання - відповіді

Чи можна після пластики піхви народжувати?

Після проведеної вагінопластики пологи через природні родові шляхи можливі. Однак, як і в разі пологів без попередньої операції, не можна виключити можливість корекції. Також, під час вагітності та пологів можуть виникнути додаткові умови, що вимагають проведення кесаревого розтину, наприклад, артеріальна гіпертензія, нефропатія, великий плід або особливості його передлежання та ін.

В якому віці можна проходити процедуру звуження вагіни?

Особливих вказівок щодо віку немає. Процедуру можна проводити в будь-якому віці, якщо є показання до неї. Ця процедура ніяк не впливає на здатність виносити і народити здорову дитину.

Що таке пелета і що входить до її складу?

Пелети за розміром нагадують маленькі рисові зерна. Але нам більше подобається порівнювати їх з легендарними рухливими діамантами будинку Chopard. Пелети містять біоідентічних гормони і інші біологічно активні речовини. Сировиною для їх виробництва є, зокрема, соя і дикий ямс.

Як проходить сеанс на кріслі Emsella?

Сеанс проходить без попередньої підготовки, не вимагає роздягання або подальшої реабілітації.
Для його проведення потрібно просто зручно розташуватися в кріслі BTL Emsella. Під час процедури ви можете відчути легку вібрацію і скорочення м'язів тазового дна.
Тривалість процедури - 28 хвилин, як правило, вона проводиться 2-3 рази на тиждень. Курс складається мінімум з 6 процедур.

Як дізнатися, чи потрібно мені збільшувати точку G?

Для початку потрібно відповісти собі на наступні питання: чи відчуваєте ви себе і своє тіло, чи приносить вам задоволення секс і чи відчуваєте ви свою жіночу енергію. Якщо відповісти складно, то рекомендуємо прийти на консультацію до нашого фахівця з естетичної гінекології, який проведе повне обстеження вашої інтимної зони і дасть відповідь на всі питання.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.