Апаратна
естетична
гінекологія

Високотехнологічні та тільки ефективні апарати, які якісно лікують нетримання сечі, покращують контакт при статевому акті та покращують післяопераційний результат.

Послуги

Лазерна вагінопластика

Інноваційні лазерні технології в гінекології відкрили нові можливості в лікуванні цілої низки жіночих гінекологічних захворювань: нетримання сечі, синдром вагінальної релаксації, опущення стінок піхви,
вагінальна сухість і хронічні кольпіти.
Тонкі промені лазера проникають всередину слизової вагіни, створюючи мікропошкодження, і, тим самим, стимулюють запуск репаративних процесів - активного розмноження клітин, вироблення колагену і інших чинників міцності, що забезпечують товщину і щільність тканин. Завдяки цьому відбувається звуження просвіту вагіни, а значить - більш якісний сексуальний контакт і поліпшення фіксації уретри, що перешкоджає втрат сечі при напрузі (стрибках, чханні, сміху).

BTL Emsella

В основі принципу роботи трону Emsella лежить високоінтенсивне сфокусоване магнітне поле, яке змушує скорочуватися м'язи тазового дна з частотою, що перевищує 11 000 вправ Кегеля протягом всього 28 хвилин (1 сеанс).
В результаті дії Emsella підвищується контроль утримання сечі, підвищується щільність вагінальних стінок, зменшується просвіт піхви і покращується сексуальний контакт.
Для цього потрібно просто сісти, навіть не знімаючи одяг, на наш супер інноваційний Трон Кегеля, розслабитися, випити чашечку кави і присвятити ці 28 хвилин тільки собі!

Наш підхід до апаратної естетичної гінекології

Інтимне здоров'я жінки було і залишається серйозною, делікатною темою. Але банальний людський сором часто призводить до повного ігнорування цього питання. Гормональні та вікові зміни, народження дитини, стиль життя і екологічна ситуація впливають не тільки на зовнішність жінки. Ці фактори впливають також на роботу всієї статевої системи в цілому, і мають величезний вплив на якість сексуального життя.

Ми в Medical Club Grace знаємо як позбавити вас від дискомфорту, повернемо впевненість в собі і допоможемо знову відчути себе щасливою.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Лікування синдрому вагінальної релаксації
350
2
Лікування генітального пролапсу
350
3
Лікування нетримання сечі
350
4
Зовнішнє інтимне омолодження
350
5
Комплексне інтимне омолодження (зовнішнє + лікування синдому вагінальної релаксації)
530
6
Комплексне інтимне омолодження (лікування синдрому вагінальної релаксації / пролапсу + лікування нетримання сечі)
530
7
Курс "Emsella" (1 процедура)
200
8
Курс "Emsella" (6 процедур)
1000

Питання - відповіді

Які переваги лазерної вагінопластики?

По-перше, можна обійтися без операції - лікування проходить у форматі «ланч-тайм» процедури - без підготовки і подальшої реабілітації, і вимагає стільки ж часу, скільки йде на пиття чашечки кави. По-друге, еффектівно і швидко - лазерне лікування дає результат вже під час проходження курсу (як правило він складається з 3-4 процедур). По-третє, це безпечно - технологія фракційного лазерного омолодження дуже точна і працює тільки на слизовій піхви, не зачіпаючи навколишні тканини ну і це без болю - не вимагає ніякої анестезії.

Які результати варто очікувати від лазерної вагінопластики?

Найголовніше, що ви отримаєте після лазерної вагінопластики: відновлюється щільність піхви, звужується її просвіт, усувається опущення її стінок, усувається стресове нетримання сечі і підвищується чутливість і оргазми.

Як проходить сеанс на кріслі Emsella?

Сеанс проходить без попередньої підготовки, не вимагає роздягання або подальшої реабілітації.
Для його проведення потрібно просто зручно розташуватися в кріслі BTL Emsella. Під час процедури Ви можете відчути легку вібрацію і скорочення м'язів тазового дна.
Тривалість процедури 28 хвилин, як правило, проводиться 2-3 рази на тиждень. Курс складається мінімум з 6 процедур.

Для кого потрібний курс процедур на BTL Emsella?

Процедури на кріслі BTL Emsella підходить для тих, хто:
- Бажає поліпшити якість інтимного життя після вагітності, пологів, зміни ваги, а також у зв'язку з гормональною перебудовою;
- Страждає від нетримання сечі при напрузі (кашлі, чханні, стрибках, заняттях спортом і сексом);
- З невеликими ступенями опущення стінок піхви;
- Після операції по звуженню / пластиці піхви аби продовжити та покращити післяопераційний результат.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.