Інтимна
косметологія

Ми розділяємо ваше бажання мати естетичний та здоровий вигляд інтимної зони, тому відкрито пропонуємо методи її вдосконалення.

Наш досвід

Повний спектр

процедур

Наші спеціалісти проводять безопераційні косметологічні процедури в інтимних зонах, які дозволяють кожній жінці почуватися комфортно та вільно. Процедури проходять майже без болю та без важкої реабілітації.
Тривалість

процедур

Всі наші процедури з інтимної косметології - це процедури ланч-тайму, їх тривалість складає 15-20 хвилин, а потім можна повертатись до звичного ритму життя.
Реабілітація

Процедури з інтимної косметології не потребують довгої реалілітації. 1 добу після процедури необхідно утриматись від статевого життя, занять спортом та тривалих водних процедур.

Види процедур

Контурна пластика вульви

Інтимний філінг. Корекція препаратами на основі гіалуронової кислоти форми, симетрії і наповнення великих статевих губ.

Безопераційне звуження вагіни

Миттєве звуження піхви за допомогою філерів на основі натуральної гіалуронової кислоти.

Збільшення чуттєвості зони G (G-SPOT)

Процедура спрямована на поліпшення якості оргазмів і підвищення жіночої сексуальності за допомогою посилення чутливості зони G.

Інтимна біоревіталізація

Ін'єкційна методика для інтимного омолодження і поліпшення якості шкіри геніталій.

Аугментація клітора

Процедура підвищення чутливості самої ерогенною зони.

Інтимний пілінг

Процедура для освітлення і омолодження шкіри інтимної зони.

Наш підхід до інтимної косметології

Ми впевнені, не потрібно замовчувати питання інтимного характеру, а відразу звертатися до спеціаліста по інтимній косметології.

У нашому Медичному Клубі працюють спеціалісти, які можуть за один сеанс вирішити ваші проблеми та позбавити дискомфорту в інтимній зоні. Для ін’єкцій вони використовують найкращі препарати на основі гіалуронової кислоти, а для пілінгу препарати, які розроблені спеціально для делікатної інтимної зони.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Питання - відповіді

Скільки разів потрібно робити збільшення зони G?

Наші спеціалісти-естетисти впевнені, щоб досягти необхідного ефекту достатньо однієї процедури наповнення зони G. Ефект зберігається близько 6 місяців, але все залежить від індивідуальних особливостей організму. Щоб відчуття зберігалися чимдовше, наші спеціалісти рекомендують проводити повторні ін’єкції через кожні 3 місяці.

Як дізнатись, чи потрібно мені збільшувати точку G?

Для початку потрібно відповісти собі на питання — чи відчуваєте ви себе та своє тіло, чи приносить вам задоволення секс та чи відчуваєте ви свою жіночу енергію. Якщо відповісти складно, то рекомендуємо прийти на консультацію до нашого спеціаліста в естетичній гінекології, який проведе повне обстеження вашої інтимної зони та дасть відповідь на всі питання.

В якому віці можна робити процедуру звуження вагіни?

Особливих вказівок стосовно віку немає. Процедуру можна проводити в будь-якому віці якщо є показання до неї. Процедура ніяк не впливає на здатність виносити та народити здорову дитину.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.