Оперативна
гінекологія

Вчасно втрутитись аби зберегти здоров'я - наша найголовніша задача

Наш досвід

Показання

Оперативні гінекологічні втручання можуть бути як плановими, так і терміновими. Досвід наших хірургів дозволяє їм проводити навіть найскладніші операції максимально безпечно та ефективно, обираючи найкращі методи втручання.
Методи

В нашому Медичному Клубі проводяться оперативні втручання методом лапароскопії, гістероскопії та абдомінально (відкритий метод).
Реабілітація

Після операції ви залишаєтесь під пильним наглядом нашого медичного персоналу у персональній люкс-кімнаті. До ваших послуг сервіс рівню готелю 5*, індивідуальне дієтичне харчування та постопераційний супровід і огляди.

Види гінекологічних операцій

Лапароскопічні операції

Діагностична лапороскопія, роз'єднання злук в області додатків матки та в малій мисці, часткова декапсуляція і демедуляція яєчників при СПКЯ, видалення параоваріальних кіст, резекції та видалення яєчників і маткових труб, відновлення прохідності маткових труб, консервативна міомектомія, гістеректомія з додатками або без додатків матки, хірургічна стерелізація та ін.

Абдомінальні операції

Надпіхвова ампутація матки з або без додатків, екстирпація матки, операції на додатках матки та консервативна міомектомія.

Гістероскопія

Діагностична гістрероскопія, абляція та парціальна резекція ендометрію, поліпектомія, висічення внутрішньоматкової перетинки та сінехій, видалення сумбукозних та інтрамуральних фіброматозних вузлів та видалення чужорідних тіл порожнини матки (ВМК, кісткові фрагменти плоду).

Хірургія тазового дна

Передня та задня пластика стінок піхви, пластика вагіни.

Лікування нетримання сечі

Ендопротезування зі встановленням системи TVT-O.

Наш підхід до оперативної гінекології

Зберегти репродуктивну функцію жінки важливо для її здоров’я, психологічного комфорту та реалізації бажання народити здорового малюка.

У нашому Медичному Клубі ми пропонуємо різні методи лікування гінекологічних захворювань та патологій. Наші гінекологи проводять оперативні та малоінвазивні процедури, з використанням європейського обладнання. Також ми надаємо можливість поєднати гінекологічні операції з пластичними і отримати не тільки здоровий результат, а і естетичний.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Питання - відповіді

Що таке міома матки? Це страшно? Її можна вилікувати лише хірургічно?

Міома матки – це доброякісна пухлина, але вона заважає і якості життя, і настанню вагітності. Метод лікування міоми залежить від місця її локалізації та розміру вузлів. Наприклад, якщо міома розташована в середині матки, ми видаляємо її за допомогою гістероскопії. Якщо вона розташована з зовнішнього боку або в товщині матці, розміром менше 5 см і не проявляє себе за допомогою симптомів, то ми можемо не чіпати її, а тільки спостерігати. Якщо міома більше 5 см і дає симптоми, ми вдаємося до лапароскопії. Міому можна лікувати консервативним методом, але повністю вузол піти не зможе.
Для нас у Medical Club Grace не існує страшних діагнозів. Ми обираємо адекватні, органозберігаючі методи лікування, застосовуючи також радіохвильові, лазерні технології тощо. Наш профіль у гінекології – робота з ускладненнями. А кваліфікація та досвід лікарів дає змогу обрати найкращу тактику.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:
• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, гінеколога-хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• УЗД;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Місячний медичний супровід

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.