Ведення
вагітності

Вагітність — важливий період у житті кожної жінки, тому слідкувати за ним потрібно особливо уважно та професійно. Що ми і робимо!

Наш досвід

Програми

спостереження

Пропонуємо програми супроводу вагітності з 6 тижнів і будь-якої складності. Одноплідна, багатоплідна або вагітність, завдяки ЕКО. Наші спеціалісти розроблять індивідуальні та комплексні плани супроводу вагіності.
Консультації

лікаря

На першій консультації спеціаліст проконсультує вас, порадить коли саме варто ставати на облік та дасть рекомендації, регламентовані наказом МОЗ України. Складе індивідуальний графік діагностик та відвідування вузькопрофільних спеціалістів. І потім супроводжує вас до пологів.
430

мам

З нашою турботою та доглядом 430 жінок стали мамами. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожної жінки. Під час вагітності потрібно слідкувати за фізіологічним та психічним станами. А у кожної жінки вони різні.

Наш підхід до ведення вагітності

Наші спеціалісти впевнені, що вагітність має проходити без турбот та зайвих переживань. Вам потрібна поряд людина, яка зможе відповісти на будь-яке питання, підтримати та слідкувати за протіканням вагітності. Таких людей ви знайдете у нашому Медичному Клубі.

Ми пропонуємо професійну допомогу і підтримку, а також цілодобовий супровід на кожному етапі цього важливого періоду. Наші спеціалісти проводять всі необхідні обстеження та консультації та уважно слідкують за станом здоров'я майбутньої мами.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Питання - відповіді

Коли ставати на облік?

Яких-небудь сурових вимог постановки на облік у визначений термін не існує. Акушери радять починати ведення вагітності з 6-11 тижні, коли необхідне проведення важливих обстежень для визначення стану майбутнього малюка.

Які фізичні вправи дозволяються при вагітності?

Для точної відповіді вам необхідно звернутися з цим питанням до вашого лікаря. Він проаналізує, як протікали у вас попередні вагітності якшо вони були, з'ясує всі аспекти вашої фізичної підготовленості і рекомендує вправи, відповідні індивідуальним особливостям вашого організму.

Наразі існує безліч спеціальних комплексів фізичних вправ для вагітних і ви зможете обрати той вид фізичної активності, який підходить саме вам.

Як спати під час вагітності?

Загальна рекомендація - спати на лівому боці, тому що в такий спосіб не перетискаються кровоносні судини. Але якщо вам комфортніше спати на правому боці і нічого не болить, не потрібно намагатися влягтися на лівий. А ось на спині лікарі не рекомендують спати. По-перше, вам буде незручно. А по-друге, плід буде тиснути на внутрішні органи.

Які вітамінні комплекси і препарати варто приймати під час вагітності?

Під час вагітності змінюється потреба у вітамінах і мінеральних речовинах. Але тільки лікар допоможе вам підібрати необхідний вітамінний комплекс і розповість про особливості його прийому.
Залежно від того, як протікає вагітність, вам можуть бути виписані різні лікарські препарати. Обов'язково з'ясуйте, для чого вони призначені і як їх правильно приймати.

З нами ви можете бути впевнені, що ваша вагітність буде легкою та спокійною!

 
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.