Anti Age

Зморшки на чолі, біля очей, на щоках… Де б вони не знаходились на обличчі, їх можна усунути у нашому Медичному Клубі.

Усунення зморшок

Наше обличчя завжди знаходиться «в роботі». Посміхається, розмовляє, дивується, радіє, інколи плаче. Будь-яка емоція відбивається на ньому у вигляді зморшок. І з віком вони стають все більш глибокими та виразними. Ми пропонуємо усунути зморшки у нашому Медичному Клубі.

Безопераційна ін'єкційна процедура, під час якої розслабляються м’язи обличчя та дають йому відпочити. Наші спеціалісти працюють із сертифікованими препаратами: ботоксом (США), диспортом (Англія-Франція) та ксеоміном (Німеччина).

Перші результати можна побачити через 2-3 дні. Візуально зморшки відразу виглядають менш глибокими. Але фінальний ефект буде через 14 днів. Достатньо однієї процедури, щоб ефект тримався до 3-6 місяців.

Безопераційна підтяжка обличчя

Чим більше років, тим нижче опускається наше обличчя. Пропонуємо зупинити цей процес апаратним методом. У нашому Медичному Клубі ми проводимо SMAS-ліфтинг та RF-ліфтинг. Кожен із методів має свої особливості.

Абсолютно безболісний SMAS-ліфтинг виконується на апараті Ultraformer III та впливає на шкіру обличчя ультразвуком. RF-ліфтинг виконується на апараті Infini та впливає на шкіру обличчя радіохвилями.

На консультації лікар визначає, який метод підтяжки вам підійде: ультразвуковий SMAS-ліфтинг або радіохвильовий RF-ліфтинг. Відповідно до результатів обстеження, стану та структури шкіри, обирає один із них.

Комплексне омолодження обличчя

Будь-яких недоліків та процесів старіння можна уникнути, якщо вчасно провести комплексне омолодження обличчя. Ми пропонуємо різні методи, кожен із яких має свою особливість та ціль.

Біоревіталізація — ін’єкції для зволоження та збільшення пружності шкіри. Мезотерапія — ін’єкції проти зморшок. Біорепарація — ін’єкції «коктейлів здоров’я». Лазерне омолодження — апаратний метод для усунення естетичних недоліків шкіри обличчя.

Наші спеціалісти визначають, який із методів буде найефективнішим у вашому випадку.

Intraceuticals

Якщо ви шукайте гідну альтернативу «ін'єкціям краси», то процедура Intraceuticals просто створена для вас. Іншими словами, це киснева біоревитализація з моментальним ліфтінговим і зволожуючим ефектом. За допомогою тонкого струменя кисню в глибокі шари шкіри вводяться сироватки, в складі яких - гіалуронова кислота, вітаміни, антиоксиданти.

Вибір засобу залежить від шкіри клієнта: зволоження, стимуляція клітинного ділення, розгладження зморшок, посилення обмінних процесів і тд. Одночасно Intraceuticals насичує шкіру киснем, освіжаючи і заспокоюючи її.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть з підбором правильного курсу процедур.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Питання - відповіді

Чи можна звикнути до ін’єкцій, які усувають зморшки?

Препарати, які допомагають усувати зморшки, не є лікарськими засобами. Скажімо, це — біодобавки, які майже не впливають на організм. Після їх застосування фізичної залежності не виникає. Але в деяких людей може з'явитись звичка бачити своє тіло завжди молодим, тому вони знову захочуть повторити процедуру. У такому випадку потрібна консультація нашого спеціаліста-косметолога.

Коли можна починати робити ін'єкції диспорту?

Процедуру можна виконувати не раніше, ніж у 18 років й не пізніше 65. Більш детальну інформацію ви отримаєте, записавшись на консультацію до наших спеціалістів-косметологів. Відповідно до ваших особливостей, вони зможуть відповісти, чи дозволено вам робити ін'єкції диспорту.

Чи можна проводити SMAS-ліфтинг влітку?

Наші спеціалісти рекомендують проводити підтяжку обличчя, коли це потрібно, а не коли буде літо, зима, весна чи осінь. Процедура немає сезонності. Дійсно влітку ультрафіолетове випромінювання має більший вплив на обличчя. Тому краще захищати шкіру сонцезахисними засобами (SPF) з рівнем 30-50.

Чи насправді RF-ліфтинг болісна процедура?

Больові відчуття присутні під час процедури RF-ліфтингу. Апарат має 49 мікроголок. Вони роблять тисячі мікропроколів, тому руйнування малих кровоносних судин не уникнути. Наші спеціалісти-косметологи роблять все для мінімізації болю, а препарат останнього покоління з обережністю впливає на найбільш вразливі зони обличчя.

Чим відрізняється мезотерапія від інших процедур?

Комплексне омолодження не краще, і не гірше інших процедур, а взаємодіє з ними в комплексі. Кожна косметологічна процедура у нашому медичному клубі дієва та має певний ефект. Мезотерапія підходить тим клієнтам, яких не влаштовує тимчасовий ефект від домашніх кремів, а від сухої, дряблої та зморщеної шкіри хочеться чимшвидше позбавитись.

Як зрозуміти, чи потрібна мені біоревіталізація?

Спочатку потрібно записатись на консультацію до нашого спеціаліста-косметолога. Він проведе обстеження, щоб дізнатись все про стан та структуру вашої шкіри обличчя. Більш того, якщо ваша щоденна косметика не рятує від сухості шкіри, а естетичні порушення шкіри все більше помітні, то процедура біоревіталізація завжди допоможе.

Чи підходить біорепарація для ніжної та проблемної шкіри?

Ніжна шкіра — не протипоказання до біорепарації. На консультації спеціаліст огляне ваше обличчя та дасть рекомендації для отримання швидкого результату. Хоча якщо шкіра ніжна та проблемна, термін відновлення може збільшитись до 3-4 днів. Перші дні бажано провести вдома, або хоча б не планувати важливі справи, поки не пройдуть почервоніння й набряки на обличчі.

Чим відрізняється Intraceuticals від інших процедур?

Унікальний секрет криється в симбіозі сироваток на основі гіалуронової кислоти, а також в інноваційних технічних аспектах. Ефективні та корисні складові сироваток вводяться в глибокі шари шкірного покриву спеціальним апаратом під дією активного кисню. Активні компоненти проникають глибше, ніж від сироваток у домашнього догляду, і не так болісно, ніж при звичній біоревитализації.

Як зрозуміти, чи потрібна мені процедура Intraceuticals?

Дефіцит кисню є першопричиною передчасного старіння шкіри, розширення пір, почервоніння і інших таких недоліків. Тому процедура буде корисна абсолютно всім. Детальну інформацію про ваш тип шкіри і кількість потрібних сеансів можна дізнатися на консультації з нашими спеціалістами.

Які є протипоказання для Intraceuticals?

Протипоказань до процедури практично немає. Однак при проведенні в період вагітності або лактації, не можна використовувати сироватки з високою концентрацією вітаміну А. Детальну інформацію можуть розповісти наші спеціалісти під час діагностики шкіри і консультації.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.