Догляд
за шкірою

Любов до себе проявляється у догляді за собою. Пропонуємо почати любов з професійного очищення обличчя у нашому Медичному Клубі.

Наш досвід

До

процедури

Спеціаліст проводить обстеження, щоб виявити протипоказання. Обирає метод проведення очищення та складає індивідуальну програму процедур на основі наявних показань. Методи очищення можуть комбінуватися між собою.
Під час

процедури

Ми виконуємо комбіноване, ультразвукове, атравматичне очищення та гідропілінг AquaPure. Перед кожним методом проводиться демакіяж та підготовка обличчя. Одна процедура триває від 30 хвилин до 1 години.
Після

процедури

Оцінити естетичний ефект можна буде відразу після процедури: шкіра стає м'якшою і свіжішою, колір вирівнюється, підвищується зволоженість, звужуються пори. Рекомендується проводити очищення раз у 2-3 місяці.

Наш підхід по догляду за обличчям

Кожного дня шкіра вашого обличчя забруднюється. Звичайно, ви очищаєте її в домашніх умовах, але цього недостатньо. Спеціалісти-косметологи пропонують професійне очищення у нашому Медичному Клубі.

Ми проводимо комбіноване, ультразвукове, атравматичне очищення та гідропілінг AquaPure. Кожен із методів має свою особливість. Спеціаліст обирає метод, відповідно до стану вашої шкіри. До апаратного очищення не потрібно готуватися. Всього декілька процедур — і шкіра стане доглянутою, підтягнутою та очищеною.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Питання - відповіді

Чи існують вікові обмеження при ультразвуковому очищенню?

Ультразвукове очищення не має вікових обмежень. Більш того, рекомендується підліткам, які мають проблеми зі шкірою. Вони пов'язані з гормональним ростом в період статевого дозрівання. Якщо своєчасно звертатись до спеціаліста-косметолога та проводити очищення обличчя можна уникнути висипів. Шкіра збереже здоровий вигляд, а підліток зможе уникнути комплексів.

Кому не можна проводити очищення?

Не дивлячись на максимально безпечний вплив, очищення не підійде клієнтам із захворюваннями шкіри, цукровим діабетом, онкологією, герпесом. Часто наші спеціалісти виключають пілінги з курсу по догляду за обличчям через великі бородавки, папіломи або сонячні опіки.

Чи дозволені процедури вагітним?

Рекомендуємо звернутись за попередньою консультацією до наших спеціалістів. Адже в період вагітності жінки схильні до гормональних змін в організмі, тому становляться більш чутливі до тих чи інших препаратів та схильні до алергічних реакцій. Також необхідно враховувати емоційний стан вагітних.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.