Лікування
шкіри

Поява проблемних зон на обличчі говорить про початок старіння. А ми говоримо, що час їх позбутися у нашому Медичному Клубі.

Усунення рубців та постакне

Запалення на обличчі у вигляді вугрових висипів часто залишають за собою постакне. Пропонуємо лікувати їх сучасними методами.

Спочатку з’являються прищі та вугрові висипи, а потім — постакне. Ці недоліки обличчя додають неабиякого дискомфорту в житті, коли під час спілкування людина дивиться вам не в очі, а оглядає проблемні місця обличчя. Наші спеціалісти пропонують лікувати шкіру обличчя якнайшвидше. Ми застосовуємо різні методи. Апаратний — лазерне шліфування. Ін’єкційний — мезотерапія. Косметологічний — очищення шкіри обличчя пілінгами. Відповідно до вашої шкіри, спеціалісти обирають найефективніший із методів.

Усунення гіперпігментації

Багатьом знайома проблема гіперпігментації. Веснянки та вікові плями виникають через надмірне скупчення меланіну. Це пігмент, який відповідає за колір вашого обличчя. Якщо гіперпігментація з’явилась, сама вона нікуди не зникне. А буде лише посилюватися після кожної зустрічі з сонцем. Ми пропонуємо усунути гіперпігментацію у нашому Медичному Клубі. Наші спеціалісти роблять це двома методами: косметологічні пілінги та лазерне шліфування обличчя сучасним апаратом Lase MD.

Лікування облисіння

За статистикою кожна третя жінка та кожен другий чоловік страждають від проблеми випадіння волосся. Найважливіше у цьому процесі — вчасно втрутитися, щоб зупинити облисіння та відновити втрачене волосся. Ми пропонуємо ефективні методи лікування у нашому Медичному Клубі. Під час ін’єкційного методу, мезотерапії, спеціалісти створюють коктейлі з різних препаратів. Вони комбінуються для кожного клієнта окремо. А під час апаратного методу лазери активізують роботу та обмін речовин у тканинах голови.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Питання - відповіді

Яким апаратом виконується лазерне шліфування?

У нашому Медичному Клубі шліфування обличчя проводиться апаратом Lase MD. Це професійна лазерна система південнокорейського бренду Lutronic. Поєднує в собі різні програми омолодження шкіри. Lase MD забезпечує тонку і стабільну обробку різних ділянок обличчя.

Який препарат використовують під час мезотерапії?

У більшості випадків (70%) наші спеціалісти використовують гіалуронову кислоту, як препарат для мезотерапії. Також застосовують амінокислоти, рослинні екстракти, мікроелементи, вітаміни, синтезовані речовини, колаген, еластин та багато іншого. Що саме підійде для вас, визначає спеціаліст-косметолог після обстеження проблемних зон обличчя.

Чи можна робити професійний пілінг вдома самостійно?

Наші спеціалісти категорично не радять проводити професійний пілінг вдома. У склад препаратів входять кислоти високих концентрацій, які при неправильному нанесенні можуть привести до хімічних опіків. Крім того, самостійно підібрати пілінг для очікуваного результату неможливо. Усім цим повинен займатись спеціаліст-косметолог з медичною освітою. А для домашнього використання підійде звичайний косметичний пілінг-скраб, який можна наносити для профілактичного очищення шкіри.

Чи потрібно брати відпустку для проведення курсу пілінгів?

Лише глибокі пілінги на основі фенолу потребують перебування у нашому медичному клубі. Інші види пілінгів не обмежують вашу діяльність. Проте наші спеціалісти рекомендують враховувати естетичну складову пілінгів. Відразу після процедури шкіра червоніє, а через 2-3 дні може відлущуватись. Це нормальна реакція організму. Відбувається процес оновлення та регенерації шкіри. Залежно від структури та стану вашої шкіри, повний цикл "перезавантаження" може тривати близько тижня.

Коли найкращий час для проведення лазерного шліфування?

Наші спеціалісти рекомендують обирати час, який буде комфортним для вас. Проте особливо влітку важливо дотримуватися всіх рекомендацій. Адже після шліфування наша шкіра стає тонкою та чутливою до ультрафіолету. Тривалий вплив сонячних променів може пошкодити шкіру та знизити ефективність усієї процедури.

Як запобігти появі гіперпігментації?

Будь-яка гіперпігментація завжди посилюється під впливом сонця. Тому правильний захист від сонця є абсолютно необхідним. Щодня використовуйте сонцезахисний крем з SPF 30 або вище, щоб тримати нерівномірну пігментацію під контролем. Також слід носити сонцезахисні окуляри та капелюхи. По можливості, менше перебувати на сонці. Якщо у вас проблемна шкіра, то важливо її не травмувати самостійно. Краще звернутися за консультацією до спеціаліста-косметолога нашого Медичного Клубу.

Чи можна нарощувати волосся після лікування облисіння?

Так, це можна робити для збільшення довжини та об’єму. Але наші спеціалісти рекомендують звернути увагу на корекцію нарощення. Вам необхідно регулярно підіймати пасма ближче до кореня. Такі часті процедури ще більше можуть пошкодити волосся, яке і так потребує оздоровлення.

Як доглядати за волоссям після лікування?

Наші спеціалісти рекомендують носити головний убір: взимку від переохолодження, а влітку — від ультрафіалетового випромінювання. Протягом 1 години після процедури не розчісувати волосся, протягом 4 годин — не торкатись його. Не наносити на шкіру голови будь-які засоби та не мити голову протягом 1 доби. Проводити активні косметичні процедури зі шкірою голови дозволяється не раніше, ніж за тиждень.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.