Косметологія
тіла

Косметологія у нашому Медичному Клубі допоможе вдосконалити ваше тіло до бажаного вигляду та потрібних контурів.

Косметологічні процедури є невід'ємною умовою краси і молодості шкіри. Але дуже важливо, щоб дані методики були проведені професійними лікарями-косметологами, які практикують індивідуальний підхід до шкіри кожного пацієнта.

Сучасна косметологія вже не обмежується роботою виключно зі шкірою і м'язами обличчя.
Завдяки високій ефективності і широкому набору інструментів і методів в нашій клініці, косметологія відкриває величезні можливості по корекції фігури, підвищення загального тонусу і омолодження шкіри на будь-яких ділянках вашого тіла.

Лікарі-косметологінашего Медичного Клубу є кваліфікованими фахівцями в області дерматології та косметології. Вони постійно стежать за новинками у своїй сфері діяльності. Глибокі знання і практичний досвід дозволяють фахівцям Клубу удосконалювати і відточувати свій професіоналізм для вирішення широкого спектра завдань з питань надання послуг з максимальним результатом і без ризиків ускладнень.

Наш досвід

180

процедур

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та поєднання сучасних методів лікування дозволяють нашим спеціалістам проводити ефективні та результативні процедури для омолодження, підтяжки та вдосконалення тіла.
Типи

процедур

Наші спеціалісти виконують ефективні процедури для тіла. Усунення жирових відкладень аппаратними методами і ліполітиками. Видалення розтяжок лазерним шліфуванням, пілінгами, наноліфтингом та мезотерапією. Лікування гіпергідрозу.
Швидка

реабілітація

Швидке та безболісне відновлення — одна із переваг косметології тіла. Незалежно від методу, набряки та почервоніння проходять відразу або за декілька днів. А красиве та підтягнуте тіло залишається на довго.

Наш підхід до косметології тіла

Усунути целюліт, скорегувати контури тіла, повернути шкірі красу та пружність — все це реально завдяки знанням і досвіду наших спеціалістів-косметологів, а також інноваційним технологіям, що успішно поєднуються з традиційними методами.

У нашому Медичному Клубі представлені такі процедури по догляду за тілом: апаратна і ін'єкційна косметологія, авторські мануальні методики, обгортання і оздоровчі програми. Ми складаємо індивідуальну програму для кожного клієнта, відповідно до його потреб та бажань.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Питання - відповіді

Чи можна самостійно вводити ін’єкції ліполітиків?

Спеціалісти нашого Медичного Клубу категорично не рекомендують вводити ліполітики самостійно. Звичайно, може здатись, що ризики мінімальні. Спеціаліст же не робить розрізів, не ставить крапельниць та інших елементів амбулаторного лікування. Але введення ін’єкції має відбуватися під професійним контролем спеціаліста-косметолога з відповідною освітою. В іншому випадку — результат може бути непередбачуваним.

Як працює Coolsculpting?

Науково доведено, що клітини жиру гинуть природним шляхом саме від впливу холодом. Кріоліполіз Coolsculpting - на 100% безпечний і ефективний спосіб позбавлення від локальних жирових відкладень. У це складно повірити, але жирові клітини в зонах впливу зникають назавжди. Coolsculpting by Zeltiq - унікальний апарат, який не має аналогів. Жодної компанії ще не вдалося повноцінно повторити технологію.

Який апарат зменшує жирові клітини у важкодоступних зонах тіла?

Для важкодоступних ділянок тіла наші спеціалісти використовують апарат Infini. Однією з основних переваг цього апарату є змінний картридж. Він може працювати з різним розташуванням та різною товщиною жирових відкладень. До того, перший результат не потрібно буде чекати тижнями, ви помітите його відразу після процедури на апараті Infini.

Коли не можна проводити лазерне шліфування розтяжок?

"Процедура лазерного шліфування не проводиться при вагітності, в період лактації, імунодефіциті, загостренні хронічних захворювань, рецидиві висипань на обличчі, псоріазі. Більш детальну інформацію ви отримаєте, записавшись на консультацію до спеціаліста-косметолога у нашому медичному клубі.
"

Чи підходить лікування гіпергідрозу чоловікам?

Звичайно, позбутись пітливості або зробити ін’єкцію ботулотоксину в проблемну зону можна і жінкам, і чоловікам. Крім того, процедура є універсальною та допомагає навіть у випадках пітливості обличчя та голови. За більш детальною консультацією рекомендуємо звернутись до нашого медичного клубу.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.