Лікування
гіпергідрозу

Підвищене потовиділення, неприємний запах, вологі плями на одязі виглядають неестетично. Пропонуємо ефективні методи лікування.

Апарат Infini

Надмірне потовиділення пахових зонах приносить неймовірний дискомфорт. У будь-яку пору року вологі плями будуть помітними на одязі. Ми пропонуємо інноваційний метод лікування гіпергідрозу — апаратом Infini.

Процедура здійснюється завдяки змінній одноразовій насадці з надтонкими мікроголками. Вони проникають у шкіру на безпечну глибину до розташування потових залоз. Між кінцями голок за долі секунди проходить струм високої частоти, руйнуючи потові залози і позбавляючи вас підвищеної пітливості.

Ботулінотерапія

Надмірне потовиділення приносить фізичний і психологічний дискомфорт. Реакція організму на спеку, навантаження та стрес — це нормально. Але у деяких випадках потовиділення виходить далеко за норму. Ми пропонуємо лікувати гіпергідроз ін’єкційним методом, ботулінотерапією.

У нашому Медичному Клубі спеціалісти використовують лише професійні сертифіковані препарати для ін’єкцій. Гіпергідроз може бути проявом захворювання, тому ми проводимо обстеження в комплексі. Нам важливе здоров’я кожного клієнта.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Питання - відповіді

Чи з'являються побічні ефекти від апарату Infini?

Наші спеціалісти впевнені, що ймовірність виникнення побічних ефектів мінімальна. Процедура на апараті Infini максимально безпечна: одноразова насадка з мікроголками, обмежений розмір кінчиків голок, які не торкаються інших шарів шкіри та професіоналізм виконання процедури. Також відсутній ризик виникнення рубців.

Які існують обмеження після процедури Infini?

Протягом декількох днів варто утриматись від відвідування сауни та бані, відмовитись від фізичних навантажень та обмежити користування косметичними засобами. Протягом 3 тижнів не рекомендовано перебувати під відкритими сонячними променями.

Чи може гіпергідроз пройти самостійно?

Так, може, але лише у певному віці. Надмірне потовиділення може бути пов’язане з перехідним віком та гормональною перебудовою. Тому й консультація нашого спеціаліста-косметолога потрібна для того, щоб запобігти збільшенню проявів гіпергідрозу.

Скільки часу зберігається результат після ботулінотерапії?

Кожен організм реагує по-своєму на ботулінотерапію. У когось ефект може зберегтись на 6 місяців, а у когось — на 1 рік. На попередній консультації з нашим спеціалістом-косметологом ви зможете отримати більш конкретну інформацію, відповідно до результатів обстеження.

Чи підходить ботулінотерапія чоловікам?

Звичайно, позбутись пітливості або зробити ін’єкцію ботулотоксину в проблемну зону можна і жінкам, і чоловікам. Крім того, процедура є універсальною та допомагає навіть у випадках пітливості обличчя та голови. За більш детальною консультацією рекомендуємо звернутись до нашого Медичного Клубу.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.