Мезотерапія
тіла

Більшість недоліків тіла можна позбутися, якщо правильно за ним доглядати. Пропонуємо розпочати з ін’єкцій коктейлів здоров’я для тіла.

Наш досвід

До

процедури

Спеціаліст проводить обстеження, щоб оцінити загальний стан шкіри та виключити можливі протипоказання. Відповідно до результатів, обирає препарат для ін’єкцій та складає індивідуальну програму мезотерапії.
Під час

процедури

Перед введенням ін’єкції шкіра обробляється антисептиком. Якщо у вас підвищена чутливість, то використовується анестезійний крем. Після знеболення спеціаліст вводить ін’єкцію лікувального коктейлю мікроголкою.
Після

процедури

Щоб оцінювати результат, потрібно повністю пройти курс мезотерапії. Перший ефект буде помітний через 3-4 тижні. Після процедури шкіра може почервоніти у місцях введення ін’єкцій, але все відновлюється швидко.

Наш підхід до мезотерапії тіла

Сухість, дряблість, пігментація, целюліт, зайві жирові відкладення говорять про неналежний догляд за тілом. Звичайно, ви можете правильно харчуватися та займатися спортом, але проблеми тіла, вказані вище, не завжди можна вирішити так просто. У деяких випадках потрібно звернути увагу на ін’єкційні методи.

Наші спеціалісти пропонують мезотерапію. Під час процедури в шкіру вводяться ін’єкції лікувальних коктейлів, які нормалізують кровообіг, посилюють кисень, зволожують шкіру та стимулюють відновлення клітин. У комплексі догляд за тілом стає ще більш ефективним.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Мезотерапія MesoExpert DMAE Ascorbate
70
2
Мезотерапія Melsmon
80

Питання - відповіді

Чи справді мезотерапія допоможе позбавитись целюліту?

Мезотерапія при целюліті — максимально дієва й комплексна процедура, оскільки в поєднанні з фізичними навантаженнями й стимуляцією обміну речовин, вона дає довготривалий позитивний результат. Шкіра після процедури стає пружнішою, вражені целюлітом зони зменшуються в розмірах, спалюються жирові клітини, вирівнюється рельєф шкіри, вона набуває здорового вигляду.

Чи потрібно мити голову перед мезотерапією голови?

Перед процедурою рекомендується помити волосся, але без подальшого нанесення масок, мусів, гелю чи лаку. Відразу після процедури або в той самий день не можна мити голову. Бажано зачекати 2-3 дні. Також не рекомендується перебувати під прямими сонячними променями, відвідувати сауну, басейн, баню та торкатись волосся чи шкіри голови.

Скільки часу тримається результат процедури?

Фінальний результат тримається близько 6-12 місяців, залежно від особливостей організму клієнта. Перші результати ви помітите через 3-4 тижні. Шкіра в проблемній зоні почне розгладжуватись та підтягуватися. Також зменшаться зайві жирові відкладення.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.