Усунення
дряблості
шкіри

Коли шкіра втратила еластичність, залишилася зайвою після схуднення або не відновилась після пологів, її потрібно лікувати апаратними методами.

Наш підхід до усунення дряблості шкіри

Поява дряблості шкіри говорить про вікові зміни або занадто різке схуднення. Вона може проявлятися по всьому тілу одразу або в окремих його частинах. Ми пропонуємо апаратні методи для усунення дряблості та підтяжки тіла. У нашому медичному клубі представлені апарати нового покоління Ultraformer III та Infini. Кожен із них має свою специфіку роботи, але результат однаковий — підтягнуте тіло. Ultraformer III впливає на шкіру ультразвуком, а Infini — мікроголками. Ці апаратні методи проводяться комплексно.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить огляд проблемних ділянок тіла та визначає, який з апаратних методів стане найефективнішим у вашому випадку. Призначає кількість процедур та тривалість курсу.
Під час

процедури

Корекція апаратним методом триває одну годину. Кожен метод має свої особливості проведення. Спеціаліст налаштовує роботу апарату індивідуально для кожного клієнта та ретельно пропрацьовує проблемну ділянку тіла.
Після

процедури

Початкові результати відчутні відразу після першого сеансу. Для фінального та тривалого ефекту потрібно пройти цілий курс. Кількість процедур залежить від проблемної зони та може становити від 6 до 12 сеансів.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Питання - відповіді

З якого віку дозволено робити підтяжку апаратним методом?

Якраз вікові зміни найчастіше приводять клієнтів до нашого Медичного Клубу. Наші спеціалісти-косметологи рекомендують до 25 років не вдаватись до підтяжки шкіри. Проте всі випадки індивідуальні. На консультації спеціаліст зможе оглянути стан вашого тіла та дати згоду на проведення підтяжки апаратним методом.

В яку пору року краще проводити підтяжку апаратом Ultraformer?

Наші спеціалісти-косметологи проводять підтяжку тіла на апараті Ultraformer у будь-яку пору року. Проте влітку шкіра потребує особливого догляду, тому в період сонячної активності необхідно використовувати креми з сонцезахисним фільтром (SPF) з рівнем 30-50.

Скільки часу триматиметься ефект підтяжки тіла?

Залежно від вибору апарату та методики виконання процедур, ефект може зберігатися протягом 3-5 років. Не потрібно забувати про здоровий спосіб життя: правильно харчуватися, займатися спортом та не зловживати алкоголем. Все це теж допомагає зберегти ефект надовше.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.