Усунення
жирових
відкладень

Пропонуємо безопераційні методи, які допоможуть зменшити жирові відкладення на тілі та вдосконалити його контури.

Ліполітики

Сидяча робота, відсутність фізичних навантажень, постійні стреси та неправильне харчування залишають на нашому тілі зайві жирові відкладення. Ми пропонуємо безопераційний метод боротьби з ними — ін’єкції ліполітиків. Звичайно, правильне харчування та спорт теж дають свій ефект, але завдяки ліполітикам жирові клітини зменшуються в конкретній області тіла. Ліполітики також покращують циркуляцію крові, насичують шкіру киснем та запускають процес оновлення на клітинному рівні.

Апаратні методи

Coolsculpting, Infini, Ultraformer, Endospheres — те, що потрібно для зменшення жирових відкладень на тілі. Усі ці методи використовуємо у нашому Медичному Клубі.

Ніхто не хоче бачити на своєму тілі жирові відкладення або целюліт. Але не завжди є можливість виправити це за допомогою спорту та харчування, а до ін’єкцій та операцій готові далеко не всі. Тому ми пропонуємо апаратні методи усунення жирових відкладень.

Кожен з наших апаратів має свою специфіку впливу на шкіру. Кріоліполіз Coolsculpting допомагає скульптувати тіло методом замороження жирових клітин та подальшого виведення їх з організму. Під час Endospheres Therapy мікровібрації впливають на проблемні частини тіла. Ultraformer III робить підтяжку. А апарат Infini спеціальними мікроголками омолоджує шкіру тіла.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Питання - відповіді

Як працює Coolsculpting?

Науково доведено, що клітини жиру гинуть природним шляхом саме від впливу холодом. Кріоліполіз Coolsculpting - на 100% безпечний і ефективний спосіб позбавлення від локальних жирових відкладень. У це складно повірити, але жирові клітини в зонах впливу зникають назавжди. Coolsculpting by Zeltiq - унікальний апарат, який не має аналогів. Жодної компанії ще не вдалося повноцінно повторити технологію.

Чи можна застосовувати Endospheres Therapy для чутливої шкіри?

Так, можна. Під час апаратного методу Endospheres Therapy шкіра не травмується, а навпаки — підтягується та тонізується. У процесі температура шкіри підвищується близько на 2 градуси. Це дозволяє прискорити вироблення еластину та колагену. Але всі випадки індивідуальні, тому на консультації наш спеціаліст-косметолог зможе оглянути стан вашої шкіри та дати конкретну відповідь.

Який апарат зменшує жирові клітини у важкодоступних зонах тіла?

Для важкодоступних ділянок тіла наші спеціалісти використовують апарат Infini. Однією з основних переваг цього апарату є змінний картридж. Він може працювати з різним розташуванням та різною товщиною жирових відкладень. До того, перший результат не потрібно буде чекати тижнями, ви помітите його відразу після процедури на апараті Infini.

Наскільки болісна процедура апаратом Ultraformer III?

Наші спеціалісти впевнені, що процес ультразвукової підтяжки шкіри апаратом Ultraformer III проходить без сильних больових відчуттів. Ви відчуваєте м'яке та приємне поколювання. Тому будь-який дискомфорт відсутній. Однак при виникненні больових відчуттів або при низькому больовому порозі, наші спеціалісти використовують анестезійний крем.

Чи можна самостійно вводити ін’єкції ліполітиків?

Спеціалісти нашого медичного клубу категорично не рекомендують вводити ліполітики самостійно. Звичайно, може здатись, що ризики мінімальні. Спеціаліст же не робить розрізів, не ставить крапельниць та інших елементів амбулаторного лікування. Але введення ін’єкції має відбуватися під професійним контролем спеціаліста-косметолога з відповідною освітою. В іншому випадку — результат може бути непередбачуваним.

Як довго зберігається результат після ліполітиків?

Наші спеціалісти-косметологи впевнені, якщо вести здоровий спосіб життя, то ефект може зберегтись і на 5, і на 10 років. Потрібно правильно харчуватися та займатися спортом. Також рекомендується підкріплювати результат ручним або апаратним масажем.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.