Пересадка
волосся

Перенесемо волосся з донорських областей в ті, які потребують доповнення рослинності, без пов'язок, швів і хворобливих відчуттів.

Більшість жінок і чоловіків з віком помічають, що їх волосся значно порідшало. Якщо раніше людям, що страждають облисінням, доводилося користуватися народними методами або змиритися, то сьогодні є швидке і ефективне рішення цієї проблеми - пересадка волосся.

Пересадка волосся - це метод відновлення густоти волосся і корекція лінії його росту.

У Медичному Клубі Grace пересадка волосся здійснюється методикою FUE. Одиниця донорського матеріалу, що використовується для пересадки волосся і складається з одного або декількох волосяних фолікулів, називається трансплантатом волоса або графтом. Під час процедури хірург бере кожен графт окремо спеціальним апаратом і пересаджує на нове місце. Графти після пересадки не відторгаються, оскільки не є чужорідними. Волосся зберігає всі свої природні властивості: колір, структуру, швидкість росту, а також хвилястість, якщо така була до пересадки. Операція малоінвазивна, практично безболісна, проводиться під місцевою анестезією і амбулаторно.

У операцій за методом FUE завжди загальний план:
• 1-й етап - висвердлювання графтів спеціальним мікрохірургічним інструментом (Панчем), вилучення та обробка;
• 2-й етап - поштучне вживляння (вкладання) трансплантатів за допомогою спеціальної ручки-імплантера (відбувається в шаховому порядку).

При достатній кількості донорського матеріалу - власного волосся (чуже волосся організмом відчужуються) їх пересадка може бути проведена людині неодноразово. Пересаджені фолікули починають відтворювати нове волосся через 2-3 місяці. Остаточний результат трансплантації отримують приблизно через рік. Він зберігається на все життя.

Переваги пересадки волосся в Medical Club Grace:
• Мінімальна травматичність;
• Відсутність швів;
• Безболісність і комфорт під час процедури;
• Легка реабілітація;
• Довічний і природний результат.

Наш підхід до пересадки волосся

Сьогодні облисіння - це не вирок. У деяких випадках (наприклад, при дифузійній і себорейній алопеції) допомогти може лікування, призначити яке повинен лікар-трихолог. Але навіть якщо відновити ріст волосся неможливо, як при рубцевій і андрогенетичній алопеції, рішення все одно є.

Фахівці Медичного Клубу Grace використовують в своїй роботі найсучасніший метод пересадки волосся, який дозволяє не тільки безболісно перенести операцію, а й отримати найкращі результати по приживлюваності волосся. Результат від процедури пересадки волосся в Медичному Клубі Grace зберігається на все життя.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Орієнтовна вартість процедури по трансплантації волосся (без вартості анестезії)
2500 - 3500
2
Вартість спеціальної анестезії при трансплантації волосся
250 (за годину)

Питання - відповідь

Що таке графт?

Графт або фолікулярне об'єднання - група волосяних коренів, що містить від 1 до 5 волосин. Ми пересаджуємо волосся тільки багатоволосяними графтами, що не пошкоджує саме волосся і сприяє кращій їх приживлюваності.

Скільки одиниць за одну пересадку можливо пересадити?

За одну процедуру можливо пересадити 500-3,5 тис. графтів.

Як буде виглядати донорська зона? Чи не стане там волосся дуже рідким?

З донорської зони можливо вилучити до 9 тис. графтів, без зміни естетичного вигляду зачіски. Так як доктор бере не все волосся підряд, а розподіляє вилучення рівномірно в проміжках між іншим волоссям. Також інструмент дозволяє вилучати 1-2 волосини з одного фолікулярного об'єднання, що складається з 3-4 волосин.

Як багато волосся з донорської зони приживеться «на новому місці»?

Світовим стандартом приживлюваності волосся вважається показник не нижче 90%. Тобто, з 10 пересаджених волосин прижитися повинно як мінімум 9. При цьому щільність пересадженого волосся повинна досягати 70-80% від природної (на 1 кв. см у людини вона становить близько 300 волосин). Операція малоінвазивна, практично безболісна, проводиться під місцевою анестезією і амбулаторно.

Як мити волосся після процедури пересадки волосся?

Після пересадки волосся слід з особливою ретельністю забезпечити догляд за волоссям. У перший день після операції забороняється мити волосся в зв'язку з ризиком виникнення інфекційного процесу і тим, що трансплантоване волосся все ще схильне до легкого випадіння з каналів. Через один день для миття голови слід використовувати рекомендовані медичні шампуні. Більш детальну інформацію та рекомендації з миття волосся ви можете отримати у наших фахівців на консультації.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.