Медичний
туризм

Grace Clinic пропонує повний спектр медичних послуг для туристів з-за кордону. Маючи 14-річний досвід в медицині та більш ніж 16 000 задоволених клієнтів, ми з впевненістю можемо сказати, що Grace Clinic - це ідеальне місце для того, щоб розпочати подорож до своєї мрії і нового себе.

Медичний туризм - це подорож до іншої країни з метою отримання медичних або косметологічних послуг.

Кількість іноземців, які вирушають в Україну з метою отримання медичних послуг щороку зростає. Це пояснюється тим, що Україна має сприятливі кліматичні умови, доступні ціни на послуги та відсутність великих черг на операції. А головне - тут працюють висококваліфіковані фахівці світового рівня з використанням тільки сучасного інноваційного обладнання та апаратів.

Якщо ви збираєтесь пройти діагностику, лікування або проконсультуватися з лікарем з приводу бажаної процедури чи операції, дуже важливо правильно підібрати медичний заклад. Grace Clinic - ідеальне місце для медичного туризму. Тут ви отримаєте не лише професійних лікарів, новітні технології, але й умови перебування в клініці на рівні п'ятизіркового готелю.

До нашої клініки звертаються пацієнти із запитами різної категорії складності, але правильно спланований процес перевтілення дозволяє нам досягти чудового довготривалого результату. Запорука такого результату полягає в комплексному підході до рішення будь-якої проблеми. Саме тому у нас передбачена взаємодія всіх лікарів, хірургів, терапевтів, що дає змогу скласти чіткий план на основі повної діагностики вашого організму. Ви можете бути впевнені в прекрасному, а головне - прогнозованому результаті.

Ваше перебування в Grace Clinic включатиме наступні етапи:

1. Ваша заявка. Зв'яжіться з нами для уточнення всіх деталей та хвилюючих вас питань.

2. Обробка заявки. Після обробки заявки ми закріпимо за вами персонального менеджера.

3. Первинна онлайн-консультація. Далі ваш персональний менеджер організує первинну онлайн-консультацію з лікарем.

4. Допомога з документами. Ми обов'язково допоможемо вам з необхідними документами для в'їзду в країну.

5. Допомога з білетами. Допоможемо з вибором білетів відповідно до інтервалів проведення вашої операції / процедури.

6. Допомога з вибором місця проживання. Дамо рекомендації можливого місця проживання до та після перебування в Grace Clinic.

7. Трансфер. Забезпечимо вам трансфер з аеропорту (а також на зворотному шляху - в аеропорт).

8. Очна консультація з лікарем. Після вашого прибуття в клініку ми організуємо для вас очну консультацію з лікарем.

9. Передопераційний огляд. Перед проведенням операції вам необхідно буде пройти повне передопераційне обстеження, яке проходитиме в Grace Clinic.

10. Проведення операції. Далі, відповідно до узгодженого плану, наші лікарі проводять необхідну вам операцію чи процедуру.

11. Перебування в стаціонарі. В залежності від складності оперативного втручання, певний час ви проводите в нашому комфортному стаціонарі в одномісній люкс-палаті з персональним медичним наглядом та харчуванням.

12. Виписка та післяопераційний супровід. Після проведення операції та закінчення стаціонарного періоду, вас випишуть з клініки. Але ще протягом 1 року ми забезпечимо вам річний медичний супровід для спостереження за станом вашого здоров'я та отримання прогнозованого бажаного результату.

Чому варто обрати Grace Medical Club?

Унікальний медичний підхід "Grace 360"

Ми перші в Україні запропонували нашим клієнтам новий, комплексний та індивідуальний підхід до управління красою і здоров'ям. Не змінювати природу людини, а тільки її вдосконалювати - головний принцип нашої клініки. Такі унікальні медичні можливості як консиліум лікарів, second-opinion та можливість проводити симультанні операції - дозволяють нам дарувати нашим клієнтам красу, здоров'я та довголіття.

Якісні медичні послуги

Ми наполегливо йдемо за розвитком медицини, щоб надавати нашим клієнтам послуги на найвищому рівні, саме тому у нас представлені найефективніші інноваційні технології, а лікарі володіють провідними сучасними хірургічними та косметологічними техніками, включаючи пересадку волосся, превентивну і anti-age медицину та інші напрями, що поєднують:

 
 • Пластична хірургія
 • Гінекологія
 • Терапія
 • Косметологія
 • Безпека та конфіденційність

  Переступаючи поріг Grace Clinic, ви одразу ж відчуваєте нашу чарівну атмосферу комфорту та безпеки. Наша клініка має власну територію з парковкою, що безперервно охороняється, тому ви можете з легкістю відчувати себе безпечно як вдома. Завдяки нашій політиці конфіденційності і преміум-сервісу, ми гарантуємо вашу повну конфіденційність і анонімність.

  Туристичні можливості

  Незважаючи на те, що основна мета медичного туризму передбачає отримання медичних послуг, ще однією його перевагою є можливість поєднання лікування з відпочинком та новими враженнями. Знайомство з іншою країною, її історією, культурою, традиціями - все це можливо протягом вашої подорожі.

  Наш досвід

  14

  років досвіду надання послуг іноземним клієнтам

  У нас працюють найкращі та найдосвідченіші лікарі, репутація і висока кваліфікація яких визнана колегами з провідних країн світу. Кожен день ми робимо щасливіше десятки пацієнтів, а за всі 14 років їх було 16000. Такий колосальний досвід дозволяє нам бути одним з кращих медичних центрів країни і надавати послуги на найвищому рівні.

  27

  країн

  Нашими клієнтами стають люди з різних куточків світу. Регіонами, з яких найчастіше приїжджають туристи, щоб отримати якісні медичні послуги є країни Близького Сходу, Європи та Північної Америки. Наразі маємо клієнтів з 27 країн світу.

  16

  тисяч клієнтів

  Ми надаємо клієнтам індивідуальний консьєрж-сервіс та медичний супровід. Знаходимось поряд на кожному етапі: консультація, обстеження організму, підбір ефективної процедури, її проведення та отримання результату.

  450

  процедур

  Лікарі та спеціалісти нашої клініки пропонують ефективні хірургічні, ін’єкційні та апаратні процедури на новітньому обладнанні, з використанням найновітніших препаратів кращих світових виробників.

  23

  спеціалісти

  В Grace Clinic працюють спеціалісти різних напрямів з однаковою метою — зберегти здоров’я, красу та довголіття кожного клієнта. Наші спеціалісти — це доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.

  2

  операційні палати

  В операційних Grace Clinic використовується вентиляція з ламінарними потоками і бактеріальними фільтрами, столи оснащені підігрівними гелієвими накладками спільно зі спеціальними обігріваючими матрацами. Усі види операцій проводяться за допомогою високотехнологічного медичного обладнання від провідних світових виробників.

  1

  єдиний шлях до себе

  Ми допоможемо вам стати собою, відчути себе та своє тіло здоровим. Наші спеціалісти не просто проводять процедуру, а розмовляють з вами, чують вас та пропонують ефективні шляхи вирішення.

  01 / 07
  02 / 07
  03 / 07
  04 / 07
  05 / 07
  06 / 07
  07 / 07

  Як ми діємо?

  Зв'язок з нами

  Ви можете зв'язатися з нами у контактних формах, за телефоном або надіслати лист на [email protected]

  Наш адміністратор відповість вам на всі організаційні питання, а також попросить вас надати свою медичну картку та іншу додаткову інформацію, яка може знадобитися нам для повної картини вашого здоров'я.

  Всю інформацію адміністратор передасть нашим лікарям з обов'язковим дотриманням правила конфіденційності.

  Обробка заявки

  Після того, як лікарі переглянуть вашу історію здоров'я, ми обов'язково зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Після обробки заявки, ще до вашого приїзду в клініку, ми закріпимо за вами персонального менеджера. Він буде супроводжувати вас починаючи з першої онлайн-консультації до кінця реабілітаційного періоду.

  Первинна онлайн-консультація

  Ваш персональний менеджер зв'яжеться з вами та організує первинну онлайн-консультацію з лікарем.

  Під час консультації лікар вислухає ваші скарги та побажання, і дасть відповіді на всі хвилюючі питання.

  Допомога з документами

  Ми обов'язково проінформуємо вас про необхідні документи. А також, за необхідності, підготуємо документи з нашої сторони, які можуть вам знадобитися для отримання візи в Україну.

  Допомога з білетами

  Надамо розгорнуту інформацію про хід проведення операції / процедури і допоможемо вам обрати білети відповідно до інтервалів їх проведення.

  Допомога з вибором місця проживання

  Ми дамо вам рекомендації щодо вибору місця проживання до та після перебування в клініці Grace Clinic, запропонуємо варіанти максимально комфортних люкс-готелів та апартаментів зі зручними локаціями на ваш вибір.

  Дозвілля

  Ми потурбуємось про ваше дозвілля, щоб ваша подорож пройшла з максимальною користю, ви змогли відпочити та познайомитись з українською культурою. Розповімо вам, які локації, пам’ятки та заклади варто відвідати. А також порекомендуємо послуги екскурсійних гідів.

  Трансфер

  Забезпечимо трансфер - наш водій забере вас з аеропорту і доставить прямо до місця призначення на новому технологічному автомобілі Tesla. Він з радістю довезе вас на операцію або з операції до місця перебування. А також допоможе з:

  - плановим / позаплановим оглядом хірургом або гінекологом після операції,
  - проведенням процедур післяопераційної реабілітації,
  - оглядом будь-якого фахівця в області терапії,
  - доглядовими і апаратними процедурами косметології.

  Очна консультація з лікарем

  Далі, після вашого прибуття в клініку, персональний менеджер обов'язково організує для вас очну консультацію з лікарем, під час якої він вислухає ваші побажання, допоможе сформувати реалістичні очікування від операції і відповість на всі питання, які у вас залишились.

  Передопераційний огляд

  Перед проведенням операції вам необхідно здати всі аналізи, пройти ретельне обстеження, а також консультацію з анестезіологом та гінекологом.

  Проведення операції

  Далі, відповідно до затвердженого плану, наші лікарі проводять операцію. Операція проводиться з урахуванням всіх правил вашої безпеки: в стерильних умовах з використанням високотехнологічного медичного обладнання, а асистентом оперуючого хірурга під час операції виступає інший кваліфікований хірург нашої клініки.

  Перебування в стаціонарі

  Після операції під час перебування в стаціонарі клініки, ви цілодобово знаходитеся під наглядом професійних медсестер. У вашому розпорядженні тепла затишна атмосфера Grace Clinic, з сервісом готелю 5☆, комфортним и одномісними палатами та індивідуальним харчуванням.

  Виписка та післяопераційний супровід

  Протягом 1 року з моменту операції оперуючий хірург спостерігатиме за станом вашого здоров'я. У цей період для вас проводиться серія планових оглядів і консультацій, які включені у вартість пакета.

  Наші переваги

  Кращі фахівці галузі

  Ми впевнені, що довіряти своє здоров’я і красу потрібно тільки кращим фахівцям галузі.

  Наші спеціалісти мають досвід навчання і стажування в провідних країнах світу. Лікарі клініки - доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, визнані учасники та спікери медичних форумів, автори публікацій та професійні коучі в своїх спеціальностях.

  Найсучасніші технології і новітні методики, що сприяють швидкому періоду реабілітації

  В Grace Clinic поєднуються високий професіоналізм наших лікарів, цілий комплекс інноваційних методик, максимально комфортні умови і сервіс вищого рівня. Наші спеціалісти пропонують сучасні, ефективні та перевірені методи, а також високотехнологічні апаратні методики, які дарують кожному пацієнту комфорт, свободу і можливість насолоджуватися своїм тілом.

  Унікальні медичні можливості

  Завдяки злагодженій та командній роботі наших лікарів, надаємо унікальні можливості для клієнтів Grace:

 • Консиліум. В Grace Clinic є можливість не просто потрапити до спеціалістів світового рівня, а й зібрати консиліум, якщо потрібна думка кількох лікарів.
 • Можливість проводити симультанні операції. Здоров’я клієнта - найважливіше, тому всі проблеми ми вирішуємо комплексно. В Grace Clinic ви можете отримати послуги одночасно у кількох спеціалістів, а також за один наркоз провести кілька операцій або процедур.
 • Персональний супровід

  Наші спеціалісти зробили все для вашого комфорту. Крім чудових умов, люкс-палат, персонального трансферу та новітнього обладнання, ми гарантуємо забезпечення вас повною підтримкою.

  В нашій клініці ви познайомитесь з персональним менеджером, який буде супроводжувати вас протягом всього шляху. Він розповість всі деталі, організує зустріч з лікарем і допоможе підготуватися до операції, а також зібрати всі необхідні документи.

  Одномісні люкс-палати

  Комфортна атмосфера - запорука швидкої реабілітації.

  Умови перебування в Grace Clinic повністю відповідають рівню 5-зіркового готелю: одномісні люкс-палати з персональним медичним наглядом та індивідуальним дієтичним харчуванням.

  Індивідуальне дієтичне меню

  Якщо ви приїжджаєте до нас на огляд або залишаєтесь в клініці для відновлення, вам не потрібно хвилюватися про ваш раціон. Ми пригощаємо наших клієнтів корисними і смачними стравами.

  01 / 06
  02 / 06
  03 / 06
  04 / 06
  05 / 06
  06 / 06

  Питання - відповіді

  Чи можуть у мене виникнути проблеми з мовою та перекладом?

  Ні. Більшість наших лікарів в Grace Clinic володіють англійською, а також іншими зарубіжними мовами. За необхідності, ми можемо додатково запропонувати вам послуги перекладача.

  Якщо я вже маю результати аналізів, чи потрібно мені брати їх з собою?

  Так, вони знадобляться для ознайомлення зі станом вашого здоров'я та його історією. Якщо ви маєте вже готові результати аналізів, ви можете надіслати їх нам ще до прибуття в Україну. Наш спеціаліст проаналізує надіслані дані і зв'яжеться з вами для того, щоб на основі цього дати рекомендації про необхідність приїзду в Україну для проведення операції або процедури.

  Як швидко після прибуття в Україну я зможу пройти бажану процедуру / операцію?

  Ми організовуємо все так, щоб ви отримали бажану процедуру / операцію в найбільш зручний для вас час відповідно до термінів вашого прибуття.

  Чи забезпечуєте ви підтримку та огляди своїх пацієнтів після виписки?

  Звичайно. Щоб впевнитися, що ви почуваєте себе добре і дійсно задоволені результатом, ми забезпечуємо вам річний післяопераційний супровід.

  Що входить у вартість пакету операції?

  Пакет за видами операцій
  включає:

  1. Персональний супровід

  2. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація терапевта
   • консультація гінеколога

  3. Стандартний пакет аналізів

  4. ЕКГ

  5. УЗД

  6. Рентген дослідження

  7. Ендоскопічні дослідження

  8. Палата інтенсивної терапії

  9. Операція

  10. Анестезія

  11. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  12. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  13. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  14. Імпланти (для аугментації)

  15. Компресійна білизна (1 комплект)