Бодіконтуринг
BodyTite

Апаратна пластика, яка поєднує в собі одночасно ліпосакцію та підтяжку будь-якої частини тіла за одну процедуру. Спробуйте!

Наш досвід

До

процедури

На першій консультації ми створюємо реалістичні очікування у клієнтів. Визначаємо основні показання до бодіконтурингу та приділяємо велику увагу здоров’ю. Перед процедурою проводимо комплексне обстеження вашого організму.
Під час

процедури

Бодіконтуринг проводиться під анестезією, тому неприємні відчуття відсутні. Тривалість операції 1,5-2 години. Процедура здійснюється спеціальною насадкою із сенсорами, які нагрівають шкіру та підшкірні шари.
Після

процедури

Вже за декілька годин після пластики BodyTite ви можете повернутися додому. Протягом двох тижнів необхідно носити компресійну білизну. Закріпити отриманий результат можна за допомогою масажів та програм апаратної косметології.

Наш підхід до бодіконтуринга

Ми пропонуємо єдине ефективне безопераційне рішення у боротьбі з зайвими жировими відкладеннями та обвислою шкірою — бодіконтуринг BodyTite. Завдяки цьому методу наші спеціалісти можуть працювати з малими та важкодоступними частинами тіла, які погано піддаються косметології і мають свої недоліки при хірургічному втручанні.

Бодіконтурінг проводиться на високотехнологічній інноваційній системі INMODE, схваленої FDA — Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (США).

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Питання - відповіді

Яку кількість жирових відкладень можна видалити за процедуру?

За одну процедуру, яка триває всього 1-1,5 години, можна видалити з організму від 2 до 4 літрів жирових відкладень з мінімальною кількістю набряків. Проте ця цифра індивідуальна. На консультації спеціаліст огляне ваше тіло та зможе дати конкретну відповідь.

Коли можна оцінити фінальний результат?

Перші результати будуть помітні протягом трьох тижнів. Особливо, коли клієнту видалили достатню кількість жирових клітин. Але фінальний результат, повне відновлення тканин та оновлення колагену відбудеться через 3 місяці після бодіконтурингу.

Чи допоможе бодіконтуринг позбутися целюліту?

Так, допоможе. Якщо при звичайній ліпосакції целюліт залишається, то під час бодіконтурингу BodyTite він суттєво зменшується. Особливо це помітно на стегнах та сідницях. Шкіра вирівнюється та стає більш підтягнутою.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.