Фейсконтуринг
Facetite /
Accutite

Безопераційна підтяжка допоможе вам не тільки омолодити шкіру обличчя, але й покращити її текстуру та колір.

Наш досвід

До

процедури

На консультації разом зі спеціалістом ви визначаєте проблемні місця обличчя, яким потрібен фейсконтуринг. Також ви обговорюєте зони та спосіб проведення процедури. Обираєте один із двох — насадкою FaceTite або AccuTite.
Під час

процедури

Процедура триває одну-дві години. Спеціаліст застосовує загальну анестезію для вашого комфорту. За допомогою апарата зі спеціальною насадкою, доктор одночасно прибирає зайвий об'єм та підтягує шкіру обличчя та шиї.
Після

процедури

По завершенню процедури, омолодження та підтяжка шкіри не закінчується, а продовжується ще близько трьох місяців. І ефект тільки посилюється. Саме відновлення від процедури проходить швидко та майже безболісно за 3-4 дні.

Наш підхід до фейсконтурингу

Апаратну пластику з насадками FaceTite та AccuTite наші спеціалісти називають «мініатюрна реконструкція обличчя». Без будь-яких хірургічних втручань фейсконтуринг допоможе вам окреслити овал обличчя, контур підборіддя, позбутися мішків під очима та підняти опущені повіки. І це можливо зробити за одну процедуру FaceTite та AccuTite на апараті Inmode.

Фейсконтуринг проводиться за допомогою насадки, яка проникає в найглибші шари шкіри та розріджує зайві жирові відкладення.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Кому не можна робити фейсконтуринг?

Серед протипоказань до проведення апаратної пластики обличчя наші спеціалісти виділяють: вагітність та період лактації, онкологію та перебіг в організмі інфекційних і запальних процесів. У будь-якому випадку перед процедурою ви проходите комплексне обстеження організму, щоб спеціалісти могли виключити будь-які протипоказання.

Чи будуть помітні рубці після фейсконтуринга?

При апаратній пластиці FaceTite та AccuTite спеціаліст не проводить жодних розрізів. Процедура проводиться через мікропроколи, які, навіть, відразу після операції малопомітні. Після повного відновлення, місця проколів взагалі не видно.

Коли можна засмагати після процедури?

Фейсконтуринг FaceTite та AccuTite має ультракороткий реабілітаційний період, але це не означає, що на наступний день після процедури дозволено повернутись до звичного життя. Організму потрібно звикнутися з омолодженням. Тому протягом перших двох тижнів уникайте різких перепадів температур, не відвідуйте сауни та не приймайте сонячні ванни.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.