Пластика
тіла

Не всім чоловікам комфортно з «пивними» животами та зайвими жировими відкладеннями на тілі. Пропонуємо їх позбутися за одну процедуру.

Наш досвід

До

операції

На консультації спеціаліст визначає, яка із процедур стане ефективною у вашому випадку. Пластика живота, ліпосакція або ліпоскульптуринг, корекція форми ніг. Будь-яка із пластик допоможе вдосконалити ваше тіло.
Під час

операції

Залежно від методу втручання, пластична операція тіла може тривати від 1 до 4 годин. Всі операції проводяться хірургом під загальною анестезією.
Після

операції

По закінченні операції вам одягають фіксуючу компресійну пов’язку. Першу добу-дві ви залишаєтеся у нашому Медичному Клубі під цілодобовим наглядом спеціалістів. Далі дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до чоловічої пластики тіла

З віком чоловікам все важче боротись із зайвою вагою. Особливо це помітно на «пивних» та обвислих животах. Тренування та правильне харчування не даються бажаного результату.

Наші спеціалісти рекомендують зробити пластику тіла. Вона виконується різними методами на різних проблемних частинах тіла. Але результат у кожної процедури один. Це виконане бажання клієнта мати здорове, рельєфне та підтягнуте тіло.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Питання - відповіді

Як довго залишаються набряки після пластики живота?

Набряки, синці та інші побічні ефекти остаточно проходять протягом 1-2 місяців. Наші спеціалісти прописують вам антисептичні засоби, які пришвидшують процес відновлення. Перші результати після операції можете оцінювати через 2-3 місяці.

Чи можна бігати після корекції форми ніг?

Так, можна. Але потрібно дочекатися повного заживлення та відновлення, щоб уникнути будь-яких травм для організму. Важкі фізичні навантаження дозволяється робити після погодження з нашим спеціалістом. Це відбудеться через 4-6 місяців після пластики.

Через який час після пластики дозволяються перельоти?

У перші три-чотири тижні після пластики тіла бажано утриматися від перельотів, щоб не навантажувати організм. Якщо все ж таки потрібно терміново летіти, то краще проконсультуватися з нашим спеціалістом, щоб мінімізувати появу будь-яких ризиків та ускладнень.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:
• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• Відповідно до операції: УЗД, рентген та ендоскопічні дослідження;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Річний медичний супровід;
• Компресійна білизна відповідно до операції (1 комплект).

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.