Ендовенозна
лазерна
абляція

Пропонуємо швидкий та безболісний метод лікування варикозного розширення вен шляхом лазерної обробки стінок уражених вен.

Наш досвід

До

процедури

Ви приходите на консультацію до нашого флеболога, де він уважно вислухає всі ваші скарги, відповість на всі ваші питання і розповість про процедуру. Процедуру виконують при варикозному розширенні вен з паталогічним рефлюксом, тому на консультації спеціаліст проводить дуплексне сканування. Також цей метод використовують лише для магістральних вен.
Під час

процедури

Ендовенозна лазерна абляція триває 30-45 хв та проходить під місцевою анестезією. Спеціаліст проводить термічну обробку стінок вен високоенергетичним лазером. Це призводить до склерозування вен.
Після

процедури

По завершенні вам одягають компресійний трикотаж. Декілька днів його потрібно носити цілодобово. Період склерозування вен триває декілька місяців, тому на повторній консультації та УЗД можна буде оцінити результат.

Наш підхід до ендовенозної лазерної абляції

Окрім традиційного хірургічного методу лікування варикозного розширення вен, наші спеціалісти пропонують сучасний лазерний метод — ендовенозну лазерну абляцію.

Під час процедури уражені вени не видаляють, а термічно обробляють лазером зсередини. Це призводить до нагрівання та склерозування вен. Термічній обробці підлягають лише вени магістрального типу. Для впливу на підшкірні вени ендовенозну лазерну абляцію поєднують з мініфлебектомією.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Ніконюк

Лікар флеболог. Хірург. Лікар вищої категорії.
35 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Які переваги проведення процедури?

Наші спеціалісти виділяють такі основні переваги процедури:
- не приносить дискомфорту;
- триває до 1 год;
- практично не залишає рубців та слідів;
- виключає ризики пігментації;
- не потребує госпіталізації, по завершенню процедури ви можете відразу повернутись до звичного життя.

Чи залишаються синці та рубці після завершення процедури?

Професіоналізм наших спеціалістів виключає синці та рубці після процедури. Проте у кожного організм по-своєму сприймає вдосконалення. Тому у деяких клієнтів можливі синці після проведення абляції, однак вони зникають протягом декількох днів. Також можливий незначний дискомфорт відразу по завершенню процедури, але і він швидко зникне.

Чи дозволена процедура вагітним?

Наші спеціалісти пропонують утриматись від проведення процедури в період вагітності, щоб не виникло будь-яких ускладнень. Більш детальну консультацію ви зможете отримати на консультації в нашому Клубі.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.