Склеротерапія

За одну ін’єкцію спеціальної речовини, склерозанту, ви раз і назавжди можете позбутися венозної павутини та розширених вен на тілі.

Варикозне розширення вен, від якого в основному страждають жінки, – не просто дуже неприємна косметична проблема, а серйозна хвороба. І якщо на початкових стадіях пацієнти скаржаться на набряки, втому та біль в ногах, то з часом можуть розвиватися запальні процеси та інші ускладнення. Одним з найсучасніших методів лікування варикозного захворювання, який успішно застосовується в Медичному Клубі Грейс є склеротерапія.

Що таке склеротерапія

Склеротерапія – досить простий, але ефективний спосіб лікування варикозної хвороби вен. Його використовують і для закриття стратегічно важливих вен і для усунення венозних сіточок, «павучків».

Склерозування вен на ногах здійснюється шляхом внутрішньовенного введення лікарських препаратів, які викликають пошкодження внутрішнього шару венозної стінки. Надалі просвіт вени заростає, внутрішні стінки ніби склеюються і кровотік в них припиняється. Процедура виконується амбулаторно, без наркозу і без анестезії. Після закінчення місця уколів заклеюються марлевими кульками, в компресійних панчохах передбачається піша прогулянка від 30 хвилин до години.

Як правило, проводиться кілька сеансів з інтервалом в 5-7 днів. Це залежить від поширеності сітчастого варикозу, телеангіоектазій і обмежено дозою препарату, яку можна ввести за один сеанс. Компресійний трикотаж використовують цілодобово 1-2 доби, в подальшому щодня близько 3-х тижнів. Важливо, що пацієнти повертаються до роботи відразу після процедури, рекомендуються невеликі та нетривалі обмеження по заняттях спортом і важкій праці. Ефект в ряді випадків настає практично відразу, остаточні результати видно в терміни від 3-4 тижнів до 6-9 місяців.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить обстеження та обговорює з вами бажаний результат. Він визначає кількість ін’єкцій, яка потрібна саме у вашому випадку. Призначає додаткові аналізи, щоб виключити протипоказання.
Під час

процедури

Склеротерапія проводиться без анестезії та триває годину. Спеціаліст робить ін’єкцію склерозанту, який вливає на внутрішню оболонку венозної стінки. Речовина пошкоджує стінку та запускає процес склерозування.
Після

процедури

По завершенню вам потрібно ходити в компресійному трикотажі протягом 40 хвилин. Далі ви можете повертатися до звичного життя, адже процедура — малотравматична. Бажано надалі робити щоденні вправи на ноги.

Наш підхід до склеротерапії

Варикозні вени та судинні сіточки змушують нас соромитися свого тіла. До цього ж додаються болі, важкість та набряки в ногах. Важливо виявити проблему на ранніх етапах.

У нашому Медичному Клубі ми пропонуємо безопераційний метод лікування — склеротерапію. Безпечна і практично безболісна процедура, під час якої наш флеболог вводить ін’єкцію склерозанту. Процедура допомагає раз і назавжди позбутися венозної павутини та розширених вен на тілі.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Никонюк

Лікар флеболог. Хірург. Лікар вищої категорії.
35 років хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість
1
Консультація лікаря флеболога по склеротерапії (з УЗД)
1200 грн
2
Склеротерапія (для нових пацієнтів клініки)
150 - 330 євро
(в залежності від
категорії складності)

Питання - відповіді

Коли видно результат після проведення процедури?

Результат склеротерапії ви можете спостерігати відразу по її завершенню. Протягом деякого часу на тілі можуть залишатись невеликі зони пігментації (синці) в зоні ін'єкції. Проте вони дуже швидко зникають.

Наскільки важлива компресійна пов'язка після процедури?

Після проведення максимально важливо правильна еластична компресія ніг. Носити компресійну пов'язку чи бинти необхідно цілодобово. Конкретний термін можна узгодити з нашими спеціалістами. Мета такої компресії в тому, щоб зі склерозуємої зони вен повністю витіснити кров та запобігти її попаданню в дану зону протягом усього періоду відновлення.

Чи потрібно проходити курс повторно?

Головна перевага даної процедури — ефективний естетичний та лікувальний результат, який можна спостерігати довгий час. За індивідуальним запитом процедуру можливо повторити, але потрібна консультація нашого спеціаліста.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Сучасна склеротерапія в Медичному Клубі Grace

Склеротерапія в Києві за сучасними світовими стандартами виконується фахівцями Медичного клубу Grace. Лікарі в процесі проведення процедури використовують кріосклеротерапію. Даний метод передбачає охолодження шкіри перед ін'єкцією потоком холодного повітря, так званої холодової анестезії, яка зменшує больові відчуття, мінімізує прояви синців і пігментації.

Також до послуг клієнтів нашого клубу:

 • кваліфіковані консультації та комплексне обстеження для вибору оптимального методу і схеми лікування;
 • кращі препарати, які добре зарекомендували себе у світовій практиці;
 • обладнання для ультразвукового контролю;
 • досвідчені лікарі високої кваліфікації;
 • консьєрж-сервіс.

Склеротерапія допоможе повернути Вашим ногам красу та відчуття легкості.

Читати далі

Показання до склеротерапії та її різновиди

Згідно European guidelines виділяють наступні показання до склеротерапії:

 • телеангіоектазії (судинні «зірочки», «павучки»);
 • ретикулярні вени (сітчастий варикоз);
 • стовбурові вени;
 • перфорантні (між поверхневими і глибокими) вени;
 • залишкові вени після різних процедур;
 • варикозні вени, асоційовані з венозними виразками;
 • артеріовенозні мальформації (доброякісні судинні новоутворення).

До проведення склеротерапії протипоказання існують, але їх значно менше, ніж до класичної хірургічної операції на венах. Абсолютні протипоказання – атеросклероз, тромбоз, тромбофлебіт.

Існує два види склеротерапії нижніх кінцівок в залежності від форми препарату, що вводиться:

 • рідинна склеротерапия;
 • пінна склеротерапія (foam-form).

При рідинній склеротерапії препарат вводиться у вигляді розчину, а при пінній – у вигляді піни, коли склерозант збивається додаванням повітря або вуглекислого газу.

Пінна склеротерапія – досить агресивний метод, але він більш ефективний на судинах з інтенсивним кровотоком. Рідкий склерозант працює більш м'яко і з меншими побічними ефектами. Протягом одного сеансу флеболог може використовувати різні препарати, в різних концентраціях, в рідкому або вспіненому вигляді. Більші варикозні вени, перфоранти склерозуются концентрованими розчинами у вигляді піни і під контролем ультразвуку (ехосклеротерапія).

Показати менше