Зменшення
грудей

Великий розмір грудей не всім подобається та підходить. Пропонуємо вам зменшення, щоб створити бажану форму грудей.

Власниці маленького бюсту мріють про великі груди, а ось деякі з тих, кому природа подарувала великий об’єм молочних залоз, зовсім цьому не раді. Особливо це стосується дівчат, які професійно займаються спортом, балетом або танцями. Крім цього надто великі груди можуть викликати закомплексованість, сутулість, загострити проблеми з хребтом. Операція по зменшенню грудей допоможе зберегти фізичне і психічне здоров'я, максимально розкрити свій спортивний або творчий потенціал.

Операція з зменшення грудей. Що це?

Пластична операція по зменшенню грудей називається редукційною маммопластикою. Одне зі значень терміну редукція (лат. Reductio) в біології – це зменшення, а mamma в перекладі з латині означає молочну залозу. Під час операції висікаються та видаляються надлишки жирової тканини, власне самої молочної залози, та шкіри. Ареола та сосок зміщуються вгору на шкірно-тканинній ніжці, що живить.

Підготовка до операції по зменшенню грудей, в тому числі здача аналізів і проходження обстежень, займає декілька днів і не вимагає госпіталізації. Сама редукційна маммопластика триває 3,5-4 години. Після пластики жінка знаходиться протягом доби в одномісній палаті після чого виписується додому. Для остаточної реабілітації знадобиться 2-3 місяці, а післяопераційні рубці стануть малопомітними через 6-12 місяців.

Наш досвід

До

операції

На консультації ви обговорюєте зі спеціалістом бажану форму грудей. Одночасно зі зменшенням можна виправити асиметрію грудей та форму ареол. Для мінімізації ризиків, ви проходите комплексне обстеження організму у нашому Клубі.
Під час

операції

Зменшення грудей триває від 2 до 5 годин. Анестезіолог підбирає найменш токсичний наркоз, а хірург застосовує найновітніші методи проведення операціі. Під час операції ви знаходитесь під постійним наглядом бригади лікарів та медичного персоналу.
Після

операції

Після операції вас переводять до одномісної люкс-кімнати під щосекундний нагляд вашої персональної медсестри та лікаря. Реабілітація після зменшення проходить легше, ніж після збільшення. Першу добу ви залишаєтесь у Клубі. Період відновлення триває 2-3 тижні, але спеціальну білизну необхідно носити протягом 6-8 тижнів.

Наш підхід до зменшення грудей

Ми чудово розуміємо кожного клієнта, який вирішив зменшити груди. Бо великі груди — це не завжди комфортно. Занадто великі груди можуть викликати і психологічний дискомфорт, і проблеми зі здоров’ям. Тому зменшення вирішує не тільки естетичні проблеми, а й функціональні.

Завдяки зменшенню ми максимально ефективно зберігаємо форму грудей, яку ви хочете отримати. Адже під час процедури одночасно видаляються і зайві жирові, і залозні тканини.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

До якого розміру потрібно зменшувати груди?

Кожній жінці підійде свій розмір грудей. Наші спеціалісти разом із вами підберуть краще рішення. Вони враховують особливості тіла, тому зменшують груди до того розміру, який гармонійно та пропорційно виглядатиме саме на вашому тілі.

Коли можна носити звичайну білизну після зменшення?

Протягом місяця вам потрібно носити компресійну білизну, яка триматиме та фіксуватиме груди після зменшення. Потім можна переходити на звичайну білизну. Наші спеціалісти рекомендують утриматися від носіння білизни з «кісточками», без бретелей та push-up протягом 3 місяців. Краще віддати перевагу спортивним топам.

Через який час після зменшення можна керувати автомобілем?

Одразу після операції вам не слід навантажувати організм. Тому керувати автомобілем зможете не раніше ніж через 3 дні після виписки з нашого Медичного Клубу, а ще краще — через 7-10 днів.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:

• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, гінеколога-ендокринолога, хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• Відповідно до операції: УЗД, рентген та ендоскопічні дослідження;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Річний медичний супровід;
• Компресійна білизна (1 комплект).

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Методи редукційної маммопластики

Сьогодні для пластики по зменшенню грудей застосовують метод T-подібної або якірної операції по зменшенню грудей. Ця методика використовується тоді, коли необхідно виконати значне зменшення об’єму молочних залоз. Для виконання необхідних маніпуляцій хірург робить розріз, схожий на перевернуту букву Т або якір – по краю передбачуваного нового положення ареоли, потім вниз і назовні з формуванням зовнішніх та внутрішніх шкірно-жирових клаптів та з розрізом в субмаммарній складці.

Незалежно від конкретного методу редукційної маммопластики протягом місяця після операції потрібно буде утримуватися від фізичних навантажень, носити компресійну білизну. Відвідувати басейн, спортивний зал і сауну можна буде через 2-3 місяці. А ось приймати душ дозволяється вже на 2 добу після операції по зменшенню грудей.

Читати далі

Показання та протипоказання

Редукційна маммопластика показана

 • для відновлення природної форми після пологів і періоду лактації;
 • при сильному опущенні (птозі) залоз великого розміру;
 • для виправлення асиметрії, інших вроджених дефектів;

Операція по зменшенню грудей безперешкодно робиться і тим жінкам, які відчувають психологічний і/або фізичний дискомфорт через великий об’єм свого бюсту.

Редукційна маммопластика протипоказана при наявності:

 • множинної алергії на засоби для місцевої анестезії та наркозу;
 • тяжкої фіброзно-кістозної мастопатії;
 • дерматологічних проблем в зоні, що оперується;
 • злоякісних новоутворень;
 • загострення хронічної вірусної інфекції, наприклад, оперізуючого лишаю;
 • тяжкого цукрового діабету, тяжко порушення функції щитоподібної залози ;
 • тяжких хвороб серцево-судинної системи;
 • порушень згортання крові.

Зменшити об’єм молочних залоз можна тільки після досягнення 18 років. Під час вагітності та в період лактації будь-яка пластика грудей заборонена.

Пластика по зменшенню грудей в Медичному Клубі Grace

Редукційна маммопластика в Медичному клубі Grace виконується тільки досвідченими і висококваліфікованими пластичними хірургами, репутація яких не заплямована. Крім цього ми сприяємо регулярному підвищенню кваліфікації лікарів, обміну досвідом та навчанню інновацій в провідних зарубіжних клініках пластичної хірургії.

Успішності операції по зменшенню грудей також допомагає сучасне німецьке обладнання, застосування новітнього, безпечного і сертифікованих шовного матеріалу.

Вичерпні відповіді на всі питання будуть надані хірургом на першому прийомі-консультації.

Показати менше

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.