Ліпофілінг

Якщо ви запитували себе, чи можна забрати жирові накопичення з однієї частини тіла та додати їх в іншу. Відповідаємо: звичайно, можна.

Наш досвід

630

операцій

Наші спеціалісти забирають жирові клітини із проблемної зони та додають в частини тіла, де їх недостатньо. Вам не вводять імпланти, а лише власні жирові тканини. Тому процес відновлення проходить комфортно.
Типи

процедур

Ми робимо ліпофілінг сідниць, грудей та обличчя. Завдяки процедурі можна не тільки збільшити груди, а й вдосконалити контури й розміри губ, скоригувати форму вилиць, підборіддя та позбутися зморшок.
Реабілітація

Перші дні після ліпофілінгу — найважливіші, тому наші клієнти отримують сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами та медсестрами 24/7, індивідуальне меню та постійну турботу.

Наш підхід до ліпофілінгу

Наше тіло не ідеальне. І це нормально. В одних частинах накопичується більше жирових тканин, в інших — менше. І нормальним є бажання вдосконалити своє тіло.

Наші спеціалісти пропонують ліпофілінг найпроблемніших зон. Процедура проходить в декілька етапів. Спочатку забирають зайві жирові відкладення. Далі проводять очищення цих відкладень та додають їх у дефіцитні частини тіла. Ви отримуєте подвійний результат: позбавляється від небажаних жирових тканин в одній частині та коригуєте форму іншої.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Питання - відповіді

На скільки розмірів можна збільшити груди?

Під час ліпофілінгу наші спеціалісти зможуть збільшити груди максимум на один розмір. Адже ціль процедури — зберегти природній та естетичний вигляд грудей. Якщо ви хочете збільшити груди на декілька розмірів одразу, то це можливо зробити завдяки імплантам. Наші спеціалісти проконсультують вас з цього питання.

Чи дозволене грудне вигодовування після ліпофілінгу?

Так, годувати немовля можна. Процедура ліпофілінгу не впливає на малюка та маму. Але якщо ви запланували вагітність найближчим часом або перебуваєте в періоді лактації, то ліпофілінг краще відкласти. Після операції організм спочатку має нормалізуватися.

Чи залишаться рубці на обличчі?

Наші спеціалісти під час процедури використовують сучасні інструменти, канюлі. Це тонкі голки із заокругленим кінчиком. Їхня форма дозволяє уникнути травматизації нервів та судин. Тому рубці на обличчі взагалі непомітні.

Що обрати — ліпофілінг чи імпланти?

У нашому Медичному Клубі спеціалісти проводять дві процедури. Кожна з них має свої переваги. Якщо говорити про переваги ліпофілінгу в порівнянні з імплантами, то наші спеціалісти виділяють наступні: швидке відновлення, відсутність рубців, низька ймовірність ускладнень, помітний результат відразу після операції. Проте ліпофілінг має тимчасовий ефект. Через декілька років процедуру потрібно повторити.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.