Пластика
носа

Ніс з горбинкою, римський, грецький, орлиний ніс — як тільки ваш ніс не називають, але тільки не «Ваш». Час зробити його своїм.

Ніс є центральною і найбільш виступаючою частиною обличчя, і від його розмірів і форми безумовно залежить те, як людина виглядає і як себе почуває. В деяких випадках тільки пластика носа допоможе усунути функціональні проблеми та естетичні вади, покращити здоров'я, додати впевненості в собі, забезпечити кар'єрне зростання та налагодити особисте життя.

Сьогодні виділяють наступні види назальних операцій:

Септопластика
Функціональна хірургічна пластика носа, яка повертає носовій перегородці її правильну анатомічну форму. Септопластика нормалізує носове дихання. Це досягається шляхом підслизового висічення та видалення дефектів перегородки носа (шипів, гребенів). Найпоширеніші види сучасної септопластики – хірургічна та ендоскопічна.

Ринопластика
Це хірургічне втручання, основна мета якого - виправлення естетичних дефектів форми та розмірів носа, а також відновлення (реконструкція) відсутніх фрагментів або всього носа повністю. У деяких випадках необхідна повторна естетична чи реконструктивна пластика носа, яку називають вторинною ринопластикою.
Сучасні види ринопластики – це:
• пластика кінчика носа;
• виправлення форми спинки носа;
• зміна ширини перемички між ніздрями (колумелли);
• пластика крил носа та його ніздрів;
• збільшення розмірів – аугментаційна ринопластика.

За ступенем інвазивності виділяють 2 методи ринопластики – відкритий і закритий. Відкрита пластика носа більш травматична за рахунок перетину судин та нервів, що проходять в колумелі, а закрита – позбавлена цього недоліку, не залишає зовнішніх шрамів, і вимагає меншого часу на відновлення і повернення до звичного способу життя.

Риносептопластика
У випадку деформації зовнішнього носа і перетинки необхідне проведення і септопластики і ринопластики. В такому випадку обидва види назальної операції виконуються під наркозом одночасно.

Наш досвід

810

задоволених клієнтів

Ми проводимо хірургічну корекцію розміру та форми носа декілька разів на тиждень. Наші хірурги застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта та розглядають деформації носа в комплексі: з естетичної та функціональної сторони.
Типи

процедур

Ми пропонуємо всі сучасні типи пластики носу: ринопластика, септопластика та риносептопластика. Кожна з операцій направлена на вдосконалення форми та функції носа, його гармонійного поєднання з обличчям.
Кращий

сервіс

Перша доба після операції — найважливіша, тому наші клієнти отримують винятковий сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами 24/7, персональну медсестру, індивідуальне дієтичне меню та постійну турботу.

Наш підхід до пластики носа

Ми проти ярликів, які нав’язує суспільство. Римський ніс, ніс картоплею, ніс з горбинкою. Ми — за те, щоб кожен клієнт отримував свою форму та розмір носа, з якою він буде почуватися впевнено та комфортно.

Будемо відверті, пластика носа — це серйозна операція. Вона допомагає виправити бічне викривлення, змінити розмір або забрати горбинку. Починаючи з першої консультації, ми намагаємось створити реалістичні очікування, тому моделюємо натуральний вид носа, який ви отримаєте в результаті.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Микола
Кузнєцов

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з ринохірургії.
16 років хірургічної практики

Валентин
Олейніков

Лікар-отоларинолог. Хірург. Лікар вищої категорії.
30 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Чи залишаються рубці після ринопластики?

При закритій ринопластиці всі рубці залишаються всередині носа, тому їх не видно взагалі. Якщо ринопластика виконана відкритим методом, то залишається рубець в області перегородки між ніздрями. З часом цей рубець стає зовсім непомітним.

Коли пройдуть всі набряки та гематоми після септопластики?

В нашому Медичному Клубі септопластика проводиться найновітнішими методами і набряки мінімальні. За декілька днів після операції ви вже зможете повернутися до звичайного ритму життя.

Через який час після риносептопластики можна летіти літаком?

У перші три-чотири тижні після риносептопластики бажано утриматися від перельотів. Якщо терміново потрібно летіти, то польоти дозволяються за умови повторного накладення лангети. Це допоможе мінімізувати деформацію носа через набряк та перепад тиску.

Коли будуть помітні результати після ринопластики?

Перший результат ви зможете побачити після зняття лангети, на 5-7 день. Оцінити фінальний результат ви зможете після того, як процес формування нового носу та заживлення усіх тканин завершиться. Це відбудеться приблизно через шість місяців після зміни форми та корекції носової перегородки. В індивідуальних випадках цей процес може тривати до одного року.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Ринохірургія носу

Підготовка до пластики носових структур відбувається без госпіталізації, і займає 2-3 дні.

Операція виконується під загальною анестезією і триває в середньому 1-1,5 години. Після оперативного втручання пацієнт перебуває в стаціонарі 1 день, після чого виписується додому. На повне відновлення після пластики носа потрібно від 6 до 12 місяців, в залежності від складності, виду та методики операції.

Читати далі

Протипоказання до пластики носа

Незалежно від виду назальної операції вона заборонена при наявності:

 • непереносимості засобів для місцевої та загальної анестезії;
 • гострої (або з частими рецидивами) хронічної інфекції, наприклад, «застуді» на губах;
 • ураженні шкіри носа, наприклад, фолікуліті;
 • будь-якої форми цукрового діабету;
 • важкій стадії захворювання серцево-судинної та дихальної системи, печінки, нирок;
 • онкологічних захворюваннях;
 • хвороб, що порушують згортання крові.

У пластиці носа відмовлять вагітним, жінкам, які годують груддю, дітям до 18. Однак, в деяких випадках, септопластику і реконструкцію носового скелету та структур можливо виконувати в більш ранньому віці.

Чому пластику носа варто виконати в Медичному Клубі Grace?

Щоб зробити високоякісну сучасну септопластику і/або ринопластику сьогодні зовсім не обов'язково їхати за кордон. В Україні є фахівці, які роблять пластику носа по вищому розряду, і клініки, обладнані новітнім обладнанням та інноваційними матеріалами, та надають послуги по спостереженню та догляду на рівні класу Люкс.

У Медичному Клубі Grace працюють кращі українські пластичні хірурги, з бездоганною репутацією, а також висококваліфікований медичний і обслуговуючий персонал.

Показати менше

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.