Підтяжка
обличчя

Якщо деякі недоліки тіла можна сховати під одягом, то з віковими змінами обличчя зможе справитись лише пластична операція.

Наш досвід

До

операції

На консультації разом з нашим спеціалістом ми допоможемо вам обрати метод підтяжки обличчя, обговоримо усі хвилючі вас питання і спрогнозуємо майбутній результат. На предопераційному огляді ви здаєте аналізи та проходите ряд обстежень.
Під час

операції

Тривалість операції залежить від її методу і триває від 1 до 3 годин. Пластичний хірург робить розрізи, підтягує та переррозподілює тканини вашого обличчя. Операція відбувається під загальною анестезію, тому ви прокинетесь з підтягнутим обличчям вже у палаті інтенсивної терапії під пильним наглядом медичного персоналу.
Після

операції

Вам накладають спеціальну пов’язку, яку потрібно носити протягом тижня. Тому приготуйтесь в цей час багато відпочивати та дотримуватися рекомендацій наших спеціалістів. Уникайте перенавантажень та приходьте вчасно на перев'язки.

Наш підхід до підтяжки обличчя

Підтяжка обличчя здатна не тільки повернути обличчю бажані риси та форму, а й прибрати зморшки. Наші пластичні хірурги поєднують традиційні методи кругової підтяжки обличчя із сучасними. Зупиняються на тому методі, який буде ефективнішим саме для вас.

Також ми можемо рекомендувати своїм клієнтам проводити декілька операцій за одну анестезію. Ви можете звернутися за підтяжкою обличчя, а наші спеціалісти запропонують зробити відразу і підтяжку повік. Тоді результат буде ціліснішим, ефективнішим, і помітнішим.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Як мити голову після операції?

У перші 5-7 днів після операції потрібно утриматися від миття голови. Далі процедура миття голови повинна нагадувати аналогічну процедуру у салоні краси - ви сидите відкинувши голову назад. Адже треба уникати попадання води на рубці. Наш медичний персонал готовий допомогти вам у цьому коли ви будете приїзджати на перев'язки до нашого Медичного Клубу. Також наші спеціалісти не рекомендують сушити волосся феном перші два тижні. Краще висушити природним шляхом.

На скільки років вистачає результату після підтяжки обличчя?

Операція лише корегує вікові зміни на обличчі на невизначений термін, але це не означає, що операція зупиняє природнє старіння. Результат операції тривалий і стабільний до 10-15 років та залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Які можуть виникнути ускладнення після підтяжки обличчя?

У післяопераційному періоді можливі утворення гематом та набряків. Але у нашому Медичному Клубі лікарі зводять ці ускладнення до мінімуму ще перед операцією. Ми проводимо комплексні обстеження вашого організму аби виключити усі можливі ускладнення. Якщо стан вашого здоров'я не дозволяє цього, то ми переносимо операцію на той час, який потрібен на його відновлення.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.