Пластика
підборіддя

Асиметричне підборіддя впливає на естетику обличчя, тому наші спеціалісти пропонують змінити його форму раз і назавжди.

Не завжди природа обдаровує людину правильними пропорціями обличчя. Є досить велика кількість людей, яких не влаштовує форма або розмір підборіддя. Тим, у кого є вроджений або набутий дефект: скошеність або недорозвинутість підборіддя (мікрогенія), надмірне випинання, асиметрія, занадто великий розмір – допоможе хірургічна пластика підборіддя (ментопластика). Вона зробить зовнішність гармонійною та прибере психологічний дискомфорт.

Що таке ментопластика?

Пластична операція, що виправляє розміри і/або форму підборіддя, називається Ментопластика або, рідше, Геніопластика.Корекція підборіддя може виконуватися як окрема операція чи бути частиною загальної пластики обличчя.

Для підготовки до корекції форми і/або розмірів підборіддя буде потрібно 7 днів. Тривалість пластики підборіддя індивідуальна, і залежить від складності операції. Зазвичай на неї йде від 1 до 2 годин. Після ментопластики клієнту потрібно буде знаходитися в нашому стаціонарі, в палаті Люкс, протягом доби. Компресійну (пластирну або гіпсову) пов'язку і шви знімають на 7-10 день, а кінцевий результат хірургічної пластики підборіддя можна буде оцінити через 1-3 місяці.

Пластика підборіддя імплантами

Серед існуючих видів сучасної ментопластики сьогодні найбільш популярна методика його збільшення силіконовими імплантами, і саме цей спосіб корекції користується попитом в Медичному Клубі Grace (Грейс) більше інших. Ментопластика ендопротезами виправляє вроджену диспропорцію між нижньою та верхньою частиною обличчя, і робить анфас, а особливо профіль, більш ідеальними.

Збільшуючи розмір підборіддя імплантом, лінія овалу автоматично підтягується, що дає видимий ефект омолодження. Ну а жінкам у віці разом з використання імпланту рекомендується додаткова підтяжка шиї в зоні під підборіддя – медіальна платизмопластика. Її поєднання з ментопластикою дає швидкий і блискучий результат.

Збільшення підборіддя імплантатом, дає результат, який зберігається назавжди.

Сьогодні для корекції скошеного підборіддя використовують 2 види силіконових імплантів – гладкі та пористі. Останні приживаються швидше за рахунок того, що протягом місяця через них проростають тканини і кровоносні судини

Якщо підборіддя значно виступає проводиться резекція (видалення) збільшеного підборіддя спеціальним інструментом.

Пластирна пов’язка знімається через 7-10 днів. Результат оцінюють приблизно через 1 місяць. Яким він буде клієнт може побачити на першій консультації, на екрані комп'ютерного монітора, завдяки 2D- або 3D-моделюванню.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання стосовно майбутнього вигляду вашого підборіддя, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, підбере необхідний імплант, спрогнозує ефективність операції, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Збільшення підборіддя імпантами не залишає рубців на обличчі. Спеціаліст робить розрізи по слизовій ротової порожнини, на внутрішній частині нижньої губи. Операція триває 1 годину та проводиться під загальною анестезією.
Після

операції

Вам накладають спеціальну фіксуючу пов’язку, яку потрібно носити до двох тижнів. Першу добу ви знаходитеся у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до пластики підборіддя

Обличчя має чіткі та виразні контури. Коли з’являється асиметрія, людина це відразу помічає. Знаємо, що багатьом із вас це не подобається. З’являються невпевненість, труднощі у спілкуванні та дискомфорт.

Ми пропонуємо вам пластику підборіддя. Вона допоможе вам справитися з будь-якою асиметрією та вдосконалить ваш профіль.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Що заборонено робити до операції?

За 14 днів до операції слід припинити прийом аспірину та препаратів що його містять, оскільки вони впливають на нормальне згортання крові. Ви обов’язково маєте повідомити нашого спеціаліста, які інші медичні препарати ви приймаєте. Також за два тижні необхідно відмовитися від сигарет або мінімізувати їх кількість, оскільки нікотин призводить до скорочення кров'яних судин і може погіршити кровообіг в тканинах під час і після операції. За 7 днів до операції необхідно виключити з раціону гострі і жирні страви, а також припинити вживання алкоголю.

Коли будуть помітні результати після пластики підборіддя?

Результати пластики підборіддя будуть помітні після зменшення набряків. Це відбудеться через 3-4 тижні після операції. Важливо, що цей результат зберігається назавжди.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:
• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, гінеколога-ендокринолога, хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• Відповідно до операції: УЗД, рентген та ендоскопічні дослідження;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Річний медичний супровід.

Чому ментопластику в Києві варто зробити в Medical Club Grace

У нас працює команда лікарів, які не просто володіють бездоганною репутацією і великим досвідом, але й є експертами найвищого рівня в сфері естетичної хірургії. Вони розглядають ситуацію кожного клієнта персоніфіковано і в комплексі, стежачи за тим, щоб результат операції був комфортним і фізично, і психологічно.

Наші операційні блоки та післяопераційні палати Люкс оснащені найсучаснішим європейським обладнанням. Хірурги працюють німецьким інструментарієм, застосовуючи тільки високоякісний сертифікований шовний матеріал та імпланти. Окрема увага приділяється дотриманню стерильності в операційній та зразковій чистоті в інших приміщеннях.

Медичний Клуб Grace (Грейс) в Києві – це естетична хірургія та професійна косметологія найвищого рівня, які задовольнять найвибагливіших клієнтів.

Читати далі

Протипоказання до ментопластики

Пластика підборіддя заборонена при наявності таких станів або захворювань як:

 • множинна алергія на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • інфекції шкіри в зоні, яка підлягає операції;
 • тяжкі захворювання внутрішніх органів;
 • вагітність, годування грудьми;
 • тяжкий цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • порушення згортання крові.

Хірургічна пластика підборіддя не виконується особам молодшим 18 років.

Показати менше

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.