Пластика
вилиць

Хтось малює собі вилиці скульптором, щоб отримати рельєфне обличчя. А ми пропонуємо записатися на консультацію та зробити пластичну операцію.

Вилиці – одна з найбільш виразних деталей людського обличчя, від якої багато в чому залежить його привабливість. Але далеко не всіх природа наділяє досконалою формою вилиць, до того ж їх обриси та форма щік можуть змінюватися з віком, внаслідок перенесених захворювань, травм. Відновити порушені пропорції, згладити надмірно виступаючі вилиці або підкреслити недостатньо виразні дозволяє пластика вилиць. Фахівці називають область виличної кістки малярною зоною, тому пластичні операції на цій області обличчя ще позначають терміном маляропластика. Малярна зона разом із зоною щік (областю жирових грудок Біша) складає середню лицьову зону.

Види пластики скул

Маляропластика може бути спрямованою на збільшення та зменшення середньої зони обличчя. Чимало власниць круглого обличчя з пухкими щоками бажає надати йому більш витончену форму. У цьому допоможе пластика, що зменшує щоки, за допомогою видалення грудок Біша – жирових утворень, які знаходяться в фасціальному просторі між м'язами. Грудки Біша яскраво виражені у дітей, особливо немовлят, з віком зазвичай зменшуються. Жирові грудки видаляють через невеликий розріз слизової на внутрішній стороні щік, операція зазвичай займає всього півгодини.

До популярних видів пластики вилиць відноситься нарощування виличних кісток імплантатами (маляропластика, що збільшує). Для виготовлення імплантатів (ендопротезів) використовується силікон, який за щільністю можна порівняти з кістковою тканиною, але разом з тим він досить гнучкий. Імплантати створюються індивідуально для кожного пацієнта, тому така операція зі збільшення вилиць дозволяє надати їм ідеальної форми.

До пластики вилиць імплантатами зазвичай вдаються, щоб надати їм рельєфу, а обличчю в цілому – виразності. Такі особливості анатомічної будови кісток обличчя як пласкі, недостатньо виразні вилиці є основним показом до маляропластики, що збільщує. Прагнення поліпшити свою зовнішність – не єдиний показ до даної операції. Збільшення вилиць імплантатами (контурна пластика середньої зони обличчя) може проводитися для відновлення обсягу кісткової тканини, втраченого внаслідок хвороби, або травми.

Раніше з цією метою використовували кісткові трансплантати, але пересаджена кісткова тканина схильна до поступового руйнування (резорбції) та частим запаленням. Через це пластика вилиць давала тимчасовий ефект, а в разі нерівномірної резорбції трансплантатів з лівого та правого боку обличчя ставало асиметричним. Силіконові виличні ендопротези не схильні до резорбції, довговічні, добре приживаються, але не зростаються з кісткою, тому в разі необхідності імплантат можна видалити. Виличний імплантат вводиться через розріз слизової рота, тому на шкірі обличчя не залишається швів, рубців. Це малотравматичний вид пластики скул з нетривалим реабілітаційним періодом.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, за необхідності підбере необхідний розмір імпланта, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Збільшення вилиць імпантами не залишає рубців на обличчі. Спеціаліст робить розрізи по слизовій ротової порожнини. Операція триває 1 годину та проводиться під загальною анестезією.
Після

операції

Вам накладають спеціальну фіксуючу пов’язку, яку потрібно носити 4-6 днів. Першу добу ви знаходитесь у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до пластики вилиць

У деяких випадках вдосконалити форму вилиць можуть ін’єкції. У всіх інших — лише пластика. Ми пропонуємо різні типи пластики, враховуючи індивідуальні особливості клієнтів: контурну пластику, ліпофілінг, збільшення вилиць за допомогою імплантів, зменшення жирових тканин щік.

Яку б процедуру ви не обрали, вона вдосконалить естетику вашого обличчя. Корекція вилиць допоможе зробити їх більш виразними та пропорційними, а ще додати вашому обличчю характеру.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вартість послуг

Ціна операції з пластики вилиць залежить від об'єму втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з пластики вилиць;
 • імпланти (для аугментації);
 • компресійна пов'язка;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація пластичного хірурга з пластики вилиць
входить у
вартість пакету

Питання - відповіді

Який імплант обрати для збільшення вилиць?

На консультації наш спеціаліст підбере та покаже можливі варіанти імплантів. Всі вони виготовлені з міцного медичного силікону. За фізичними властивостями імпланти у вилиці відрізняються від тих, які використовують для збільшенні грудей. Виличні імпланти набагато щільніші. Це пояснюється специфікою зони корекції і тим фактом, що пластику вилиць роблять раз і назавжди. Відповідно до вашої форми обличчя спеціаліст обиратиме той імплант, який зможе зробити обличчя більш виразним. Також в якості альтернативи силікону використовуються імпланти з хрящової тканини клієнта.

Скільки часу потрібно залишатися в Grace після операції?

Зазвичай, процедура переноситься клієнтами легко і не супроводжується довгою реабілітацією. Тому пів дня або доба у нашому Медичному Клубі буде достатньо. Ви проведете їх під пильним наглядом нашого медичного персоналу.

Як потрібно харчуватися після пластики вилиць?

Потрібно дотримуватися раціонального харчування. Протягом перших семи днів їсти лише добре подрібнену та рідку їжу, щоб зменшити навантаження на розрізи. Жувати потрібно теж особливо обережно, щоб вплив на післяопераційну рану не погіршив результат. Після кожного прийому їжі рекомендується полоскати ротову порожнину антисептичними засобами.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:
• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, гінеколога-ендокринолога, хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• Відповідно до операції: УЗД, рентген та ендоскопічні дослідження;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Річний медичний супровід.

Чому пластику вилиць варто зробити в Медичному Клубі Grace

Grace – це Медичний Клуб преміум-класу в Києві, який відповідає міжнародним стандартам. До послуг членів клубу сучасна пластична хірургія, інноваційне обладнання для обстеження, моделювання зони вилиць та щік, виконання операцій. У нас працюють хірурги найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом. Ми надаємо повний комплекс послуг, від передопераційного обстеження та консультування до післяопераційного догляду. Grace – це ідеальні умови для створення ідеального обличчя.

Читати далі

Як проводиться пластика вилиць (маляропластика) імплантатами

Підготовка до пластики скул починається з обстеження для виявлення можливих протипоказів. Якщо вони відсутні, здійснюються виміри обличчя та комп'ютерне моделювання зовнішності, підбирається оптимальна форма та тип імплантатів (передньовиличні, виличні, комбіновані). Подальші етапи пластики скул:

 • виготовлення імплантатів;
 • проведення загальної анестезії;
 • обробка операційного поля антисептиками;
 • підготовка простору під установку імплантату шляхом розсічення слизової та м'яких тканин порожнини рота;
 • введення імплантату, фіксація в потрібному положенні;
 • накладення швів;
 • виведення з анестезії.

Протипокази до пластики вилиць

Операції з пластики вилиць та щік не можна проводити при:

 • важких захворюваннях внутрішніх органів в декомпенсованій формі;
 • онкологічних захворюваннях;
 • тяжкому цукровому діабеті;
 • порушеннях згортання крові;
 • кареїсі, інфекційних процесах в порожнині рота;
 • гострих та хронічних інфекційних захворюваннях.

Також існують додаткові протипокази та обмеження до проведення окремих видів пластики вилиць (маляропластики). У медичному клубі Grace перед виконанням будь-яких видів пластики вилиць проводиться комплексне обстеження, операція призначається, тільки якщо протипоказів не виявлено.

Показати менше

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.