Пластика
вилиць

Хтось малює собі вилиці скульптором, щоб отримати рельєфне обличчя. А ми пропонуємо записатися на консультацію та зробити пластичну операцію.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, за необхідності підбере необхідний розмір імпланта, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Збільшення вилиць імпантами не залишає рубців на обличчі. Спеціаліст робить розрізи по слизовій ротової порожнини. Операція триває 1 годину та проводиться під загальною анестезією.
Після

операції

Вам накладають спеціальну фіксуючу пов’язку, яку потрібно носити 4-6 днів. Першу добу ви знаходитесь у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до пластики вилиць

У деяких випадках вдосконалити форму вилиць можуть ін’єкції. У всіх інших — лише пластика. Ми пропонуємо різні типи пластики, враховуючи індивідуальні особливості клієнтів: контурну пластику, ліпофілінг, збільшення вилиць за допомогою імплантів, зменшення жирових тканин щік.

Яку б процедуру ви не обрали, вона вдосконалить естетику вашого обличчя. Корекція вилиць допоможе зробити їх більш виразними та пропорційними, а ще додати вашому обличчю характеру.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Який імплант обрати для збільшення вилиць?

На консультації наш спеціаліст підбере та покаже можливі варіанти імплантів. Всі вони виготовлені з міцного медичного силікону. За фізичними властивостями імпланти у вилиці відрізняються від тих, які використовують для збільшенні грудей. Виличні імпланти набагато щільніші. Це пояснюється специфікою зони корекції і тим фактом, що пластику вилиць роблять раз і назавжди. Відповідно до вашої форми обличчя спеціаліст обиратиме той імплант, який зможе зробити обличчя більш виразним. Також в якості альтернативи силікону використовуються імпланти з хрящової тканини клієнта.

Скільки часу потрібно залишатися в Grace після операції?

Зазвичай, процедура переноситься клієнтами легко і не супроводжується довгою реабілітацією. Тому пів дня або доба у нашому Медичному Клубі буде достатньо. Ви проведете їх під пильним наглядом нашого медичного персоналу.

Як потрібно харчуватися після пластики вилиць?

Потрібно дотримуватися раціонального харчування. Протягом перших семи днів їсти лише добре подрібнену та рідку їжу, щоб зменшити навантаження на розрізи. Жувати потрібно теж особливо обережно, щоб вплив на післяопераційну рану не погіршив результат. Після кожного прийому їжі рекомендується полоскати ротову порожнину антисептичними засобами.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.