Пластика
тіла

У кожної людини свої особливості тіла. І коли певні частини вам не подобаються, їх можна виправити пластикою.

Наш досвід

2100

операцій

Ми проводимо пластику тіла традиційними методами у поєднанні з сучасними. Наші спеціалісти застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта та розглядають ситуації клієнтів у комплексі.
Типи

процедур

Пропонуємо сучасні типи пластики тіла: трансплантацію жирових клітин та моделювання фігури, підтяжку живота та корекцію форми ніг. Всі процедури направлені на те, щоб повернути тілу естетичний та здоровий вигляд.

Реабілітація

Перші дні після пластики — найважливіші, тому наші клієнти отримують сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами та медсестрами 24/7, індивідуальне меню та постійну турботу.

Наш підхід до пластики тіла

За кожною пластикою тіла стоїть історія життя. І починається вона завжди з однакових мотивів. Внутрішньо людина не відчуває себе так, як виглядає. Їй не подобається округлий живіт після пологів, тому вона робить пластику живота. Їй не подобаються асиметричні ноги, тому вона робить корекцію форми ніг. Їй так само не подобаються непропорційні частини тіла, тому вона звертається за ліпоскульптурингом.

Нашим спеціалістам важливо, щоб ви почували себе комфортно і ваше тіло відповідало внутрішньому стану.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Питання - відповіді

Які можливі ризики після ліпоскульптуринга?

Будь-які можливі ризики можна звести до мінімуму. У перед та післяопераційний періоди потрібно дотримуватися всіх рекомендацій наших спеціалістів, вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися. У клієнтів, які не прислухаються до рекомендації лікарів, можливі розвиток інфекцій, утворення гематом та рубців.

Коли дозволяється робити вправи на прес після пластики живота?

Все дуже індивідуально. Наші хірурги не рекомендують навантажувати зону преса перші 4-6 місяці після операції. Але варто порадитись з вашим хірургом перед початком занять спортом аби переконатися, що у вашому конкретному випадку не буде ніяких ускладнень.

Через який час після народження дитини можна робити підтяжку живота?

Після пологів потрібно врахувати, що протягом року-півтора, живіт може підтягнутись самостійно та повернутись до передньої форми. Ми рекомендуємо через цей час прийти на консультацію до нашого спеціаліста та в індивідуальному порядку розглянути вашу ситуацію.

Кому потрібно робити корекцію форми ніг?

Основні показання до проведення пластики форми ніг — це
асиметрія ніг в зоні гомілки, занадто слабкі та худі литкові м’язи, атрофічні явища м’язів, наявність жирових відкладень на литках та інші. Проте проведення пластики форми ніг залежить, в першу чергу, від бажання клієнта вдосконалити свою зовнішність.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.