Корекція
форми
ніг

Впевнено йти по життю допоможуть красиві та стрункі ноги. Ми допоможемо вам зробити перший крок до впевненості.

Об’єм і форма литкових м'язів є важливими характеристиками, які впливають на зовнішній вигляд ніг і фігури в цілому. Якщо пропорції порушені – гомілки, по відношенню до стегон і сідниць занадто вузькі, то ноги нагадують конуси, людина виглядає непривабливо. Тим, кому не під силу самостійно накачати та підтримувати в тонусі м'язи гомілок, або тим, у кого від природи існує дисбаланс співвідношення розмірів зовнішніх і внутрішніх головок литкових і камбалоподібних м'язів, допоможе круропластика.

Пластичну операцію, метою якої є корекція форми гомілок за допомогою ендопротезів (силіконових імплантів), прийнято називати круропластика. Це оперативне втручання не викликає змін в біомеханіці рухів, а лише усуває візуальні диспропорції ніг. Дана естетична корекція дозволяє швидко набути бажаної форми ніг без виснажливих тренувань «опірних» м'язів і зайвих додаткових фізичних навантажень.

Корекція форми ніг імплантами показана клієнтам, у яких є O- або X-подібне викривлення ніг, недостатність об’єму або дизбаланс розвитку головок трицепсу гомілки, її атрофія після травм.

Круропластика також виконується якщо людина просто хоче змінити форму гомілок, наприклад, трохи збільшити їх зовнішній контур, збільшивши лише камбалоподібні м'язи. У деяких випадках, за показаннями, круропластіка виконується не на двох, а на одній нозі.

Наш досвід

До

операції

На консультації ви обговорюєте зі спеціалістом метод проведення операції та обираєте найефективніший. Також обираєте форму, розмір та тип імплантів. Обов’язково проходите обстеження та здаєте аналізи.
Під час

операції

Проходить під загальним наркозом і триває 1-1,5 години. Хірург робиті акуратні розрізи і розміщує імпланти, потім накладає шви. Рубці залишаться майже непомітними.
Після

операції

Вам одягають спеціальні компресійні панчохи або гольфи. Їх можна зняти приблизно за місяць, коли дозволить спеціаліст. У нашому Медичному Клубі ви залишаєтесь протягом однієї доби. Шви знімають через 10-12 днів після пластики.

Наш підхід до корекції форми ніг

Красиві та стрункі ноги формують цілісний естетичний вигляд людини. Це стосується і жінок, і чоловіків. Форма ніг вважається правильною, якщо у ногах можна побачити три своєрідних «вікна»: в області гомілок, трохи нижче колінного суглоба та в області стегон. Якщо «вікна» розміщені інакше або їх менше — то ноги мають певну асиметрію.

Це можна виправити завдяки пластиці форми ніг. Процедура допоможе вам отримати гармонійну пропорцію ніг та позбутися можливих психологічних проблем.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Руслан
Гуменний

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
15 років хірургічної практики

Андрій
Харьков

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Президент ВАПРЕХ. 25 років хірургічної практики

Питання - відповіді

Кому потрібно робити корекцію форми ніг?

Основні показання до проведення пластики форми ніг — це асиметрія ніг в зоні гомілки, занадто слабкі та худі литкові м’язи, атрофічні явища м’язів, наявність жирових відкладень на литках та інші. Проте проведення пластики форми ніг залежить, в першу чергу, від бажання клієнта вдосконалити свою зовнішність.

Чи зможу я нормально ходити після корекції?

Так, зможете. Але протягом першого місяця після корекції можуть спостерігатися больові відчуття при ходьбі. Для їх зменшення спеціаліст прописує анальгетичні препарати. Під час реабілітації потрібно дотримуватися основних рекомендацій нашого спеціаліста. Щоденно давати ногам відпочивати. Відмовитись від фізичних навантажень на ноги. Віддати перевагу комфортному взуттю на плоскій підошві та не носити підбори протягом двох місяців.

Як довго зберігаються больові відчуття після пластики форми ніг?

Больові відчуття в області проведення операційного втручання можуть зберігатись близько п'яти днів. Понизити рівень болю можна за допомогою анальгетичних засобів, попередньо проконсультувавшись з нашим спеціалістом.

Що входить у вартість пакету операції?

У вартість пакету операції входять:
• Предопераційні консультації лікарів: анестезіолога, гінеколога-ендокринолога, хірурга та терапевта;
• Стандартний пакет аналізів;
• ЕКГ;
• Відповідно до операції: УЗД, рентген та ендоскопічні дослідження;
• Палата інтенсивної терапії;
• Операція;
• Анестезія;
• Стаціонар: палата, індивідуальний медичний догляд – персональний черговий лікар, персональна медична сестра, індивідуальне харчування;
• Післяопераційний догляд (перші 10 діб після операції);
• Річний медичний супровід;
• Імпланти.

Ендопротези для круропластики

Сучасні ендопротези для корекції форми ніг – це імпланти, які не потребують в подальшому заміни, в щільній еластомерній оболонці яких знаходиться когезивний гель. Розрізняють такі види силіконових імплантів для круропластики:

 1. Залежно від зовнішньої текстури еластомерної оболонки – гладкі або текстуровані (шорсткі).
 2. Симетричні силіконові ендопротези для гомілки. Максимальна товщина профілю таких імплантів припадає на середину.
 3. Асиметричні (анатомічні) силіконові ендопротези для гомілки, в яких найбільш опукла частина зміщена в верхню третину.

Всі параметри та розміри імплантів для круропластики підбираються хірургом індивідуально для кожного клієнта.

Читати далі

Протипоказання до корекції форми ніг

Круропластика ніг заборонена при наявності:

 • поліалергії на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • тяжких захворювань внутрішніх органів;
 • цукрового діабету, інших хвороб, що уповільнюють регенерацію тканин;
 • онкологічних захворювань;
 • варикозного розширення вен;
 • запальних процесів в зоні гомілок, тромбофлебіту;
 • порушень згортання крові.

Круропластика гомілок не робиться особам до 18 років, а також протипоказана вагітним та породіллям, котрі кормлять грудьми.

Круропластика в Medical Club Grace

Корекцію форми ніг силіконовими імплантами в Києві краще довірити пластичним хірургам, які працюють в Медичному Клубі Grace (Грейс). Наші фахівці досвідчені та мають високу кваліфікацію в сфері пластичної хірургії. У їх розпорядженні бездоганно стерильні операційні, сучасне німецьке обладнання та хірургічний інвентар, сертифіковані новинки та перевірені часом імпланти і шовний матеріал.

Круропластика в Medical Club Grace – ідеальні контури ніг за мінімально можливий час!

Показати менше

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.