Загальна
хірургія

Діагностика та оперативне лікування патологій органів черевної порожнини, гриж, захворювань шкіри і підшкірної клітковини.

Хірургія – галузь медицини, що вивчає хвороби та травми всіх областей і органів тіла людини, яка розробляє і застосовує спеціальні методи лікування.

У буквальному перекладі «хірургія» означає «рукодійство» (від грец. сheir – рука, ergon – дію), проте таке поняття не відповідає місцю, яке займає хірургія в практичній медицині та науці. Немає такого органу тіла людини, хвороби якого не лікували б за допомогою хірургічних методів.

Ряд галузей медицини, в яких використовуються хірургічні методи лікування, виділився в самостійні розділи: травматологія, онкологія, офтальмологія, дитяча хірургія, акушерство та гінекологія, нейрохірургія, серцево-судинна хірургія, урологія, мікрохірургія та ін.

Консультація хірурга в Медичному клубі Грейс

Загальна хірургія – це напрямок медицини, який займається діагностикою та оперативним лікуванням захворювань органів черевної порожнини (стравохід, шлунок, тонка кишка, товста кишка, печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і жовчні шляхи), щитовидної залози, а також лікуванням гриж і захворювань шкіри, м'яких тканин і грудей.

Хірурги Медичного Клубу Grace (Грейс) – лікарі високої кваліфікації з багаторічним досвідом практики в сфері загальної хірургії. Їх головне завдання полягає в постановці точного діагнозу і ефективному проведенні операції з мінімальним пошкодженням тканин організму.

На консультації хірург дасть повну інформацію про переваги та ризики передбачуваної маніпуляції або операції, а також про можливі ускладнення. Розповість про передопераційну підготовку, етапах виконання втручання, варіантах анестезії, особливостях всього післяопераційного періоду і реабілітації. Запропонує варіанти підтримки прийнятні якості життя при вашому захворюванні.

Для уточнення діагнозу і виявлення супутніх патологій життєво важливих органів можуть бути призначені додаткові інструментальні та лабораторні дослідження.

На основі проведених досліджень хірург приймає остаточне рішення про оперативне втручання, термін його виконання і методи.

Кваліфіковані хірурги в Grace Medical Club

Медичний Клуб Грейс – це найвищий професіоналізм, сучасне обладнання, приємний персонал і максимально комфортні умови для вашого лікування. Наші хірурги відомі не тільки своєю бездоганною репутацією, а й віртуозною майстерністю виконання найрізноманітніших оперативних втручань – від «стартових» хірургічних маніпуляцій, до яких відноситься видалення рубців і ліпосакція, до найскладніших реконструктивних операцій на обличчі і корекцій носа.

У Медичному Клубі Грейс працюють не тільки пластичні хірурги, а й лікарі які проводять лікувальні хірургічні втручання. Також вони надають консультації пацієнтів для підтвердження доцільності, правильності вибору методики проведення хірургічних втручань, в тому числі питань пластики обличчя і тіла.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють зробити перебування в стаціонарі хірургічного відділення комфортним, а реабілітацію максимально короткою щоб Ви могли повернутися до колишнього і здорового життя.

Види операцій

Операції при грижах

Герніопластика – це хірургічне видалення грижі черевної стінки. Оперативне лікування є єдиним можливим при вищевказаній патології. Ніякі консервативні методи не рятують від проблеми назавжди. Грижа утворюється внаслідок ослаблення черевної стінки та виходу вмісту очеревини назовні. Основними показаннями до герніопластики є грижі:

 • пахові та вентральні;
 • пупкові і стегнові;
 • білої лінії живота;
 • навколопупкові і хіатальні (вражають харчовий отвір діафрагми).

Холецистектомія

Операція з видалення жовчного міхура. Показання:

 • Хронічний холецистит;
 • Поліпи і холестероз жовчного міхура;
 • Гострий холецистит (в перші 2-3 доби від початку захворювання);
 • Хронічний безкам'яний холецистит;
 • Безсимптомний холецистолітіаз (великі й дрібні конкременти).

Апендектомія

Апендектомія. Видалення червоподібного відростка – апендикса.

Показаннями для проведення операції є гострий або хронічний апендицит. У переважній більшості випадків апендектомія – це екстрена операція, непроведення якої однозначно призводить до страшних ускладнень (перитоніту).

Циркумцизіо

Операція з метою повного або часткового видалення крайньої плоті статевого члена за медичними або релігійним показаннями.

Найпоширеніша медична причина для проведення операції обрізання – фімоз. При фімозі кільце крайньої плоті навколо головки статевого члена звужене, що призводить до утрудненого оголення головки. Фімоз призводить до порушень процесу сечовипускання, і в результаті до порушень роботи нирок і сечового міхура.

Видалення фіброаденоми

Фіброаденома - це найбільш поширене доброякісне пухлиноподібне утворення молочних залоз, що виникає з фіброзної тканини молочної залози.

Оперативне втручання може бути або секторальних урізанням молочної залози (ліквідація пухлини разом з фрагментом тканини молочної залози, видалення окремої залозистої часточки), або енуклеацією - так званим "вилущування" ущільнення.

Видалення доброякісних новоутворень шкірних покривів

Видалення доброякісних новоутворень шкірних покривів – фіброми, ліпоми, атероми, папіломи, гемангіоми, невуси. Захворювання, які не загрожують життю людини. Але іноді, під впливом негативних факторів вони можуть трансформуватися в злоякісні пухлини.

Наш підхід до загальної хірургії

В арсеналі наших хірургів як традиційні, так і новітні технічні методи і засоби, що пройшли необхідну сертифікацію і клінічну апробацію. Ми активно впроваджуємо нові й удосконалюємо існуючі методи, сприяючи їх ефективному та безпечному застосуванню.

Серед методів і засобів, що використовуються нашими хірургами, лазерна і радіохвильова хірургія, лапароскопічні операції.

Особливістю хірургії клініки Грейс є активне застосування симультанності – одночасного хірургічного лікування різних захворювань (гінекологічних, ЛОР, урологічних, ортопедичних, хірургічних). Також ми активно поєднуємо проведення пластичних операцій з лікувальними хірургічними.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Никонюк

Лікар флеболог. Хірург. Лікар вищої категорії.
35 років хірургічної практики

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції по загальній хірургії залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по загальній хірургії;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 •  
  Назва послуги
  Вартість, грн
  1
  Консультація хірурга
  1500

  Питання - відповіді

  Що входить в пакет за видами операцій "Загальна хірургія"?

  Пакет за видами операцій "Загальна хірургія"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація терапевта
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ

  4. УЗД

  5. Рентген дослідження

  6. Ендоскопічні дослідження

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід