Андролог

Допоможемо чоловікам зберегти або відновити репродуктивне та сексуальне здоров'я, позбутися від хвороб, які порушують статеві функції і здатність зачати дитину.

Чоловіча статева система - це досить складна, вкрай важлива, але в той же занадто вразлива біологічна система, що пов'язана з усіма функціями організму. Щоб надати допомогу клієнту і домогтися поліпшення його здоров'я, лікар-андролог повинен мати серйозний практичний досвід, систематизований багаж знань, щоб порадити правильну методику лікування.

Комплексний підхід до вирішення чоловічих проблем, з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта дає можливість андрологу - урологу нашого Медичного Клубу провести лікування статевої та сексуальної функції чоловіка і вилікувати його захворювання.

Професійною сферою діяльності андролога-уролога є хвороби чоловічої сечостатевої системи. В першу чергу, це:
• порушення в роботі репродуктивних органів;
• дискомфортні стани при проведенні статевого акту;
• захворювання сечового міхура, сечоводів і уретри;
• запальні захворювання, викликані інфекціями, що передаються статевим шляхом; конкременти сечових шляхів (нирок, сечового міхура); пухлини сечостатевої системи.

На консультації наш фахівець деталізує скарги клієнта, симптоми, проаналізує історію його хвороби, виконає зовнішній огляд статевих органів, при необхідності проведе огляд передміхурової залози ректально. Залежно від отриманої інформації і даних лікар в індивідуальному порядку призначить додаткові аналізи та обстеження.

Своєчасне звернення до кваліфікованого лікаря дозволить швидко відновити статеву і репродуктивну функцію, підвищити якість життя і позбутися від неприємних симптомів.

Наш підхід до андрології

Ми дотримуємося мультидисциплінарного підходу в андрології, комплексно вирішуємо питання клієнтів, уважно вивчаємо історію хвороби, симптоми і результати діагностичних досліджень і призначаємо найбільш ефективну схему лікування.

Ви можете розраховувати на делікатність і такт на кожному етапі діагностики та лікування.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Антон
Глєбов

Лікар андролог-уролог. Кандидат медичних наук. 15 років досвіду в урології

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.