Інфузійна
терапія

Індивідуально підібрані крапельниці допоможуть вам омолодити організм та підтримати його внутрішню та зовнішню гармонію.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить обстеження та визначає програму персоналізованої IV Therapy – комплексне відновлення, Anti-age, боротьба із зайвою вагою, відновлення ШКТ, підтримка печінки або експрес-детокс.
Під час

процедури

Ви з комфортом влаштовуєтесь в спеціальному кріслі. У вашу вену встановлюється тонкий катетер, до якого підключається пластикова система для внутрішньовенних крапельних вливань. І катетер, і система одноразові, в індивідуальній упаковці, стерильні.
Після

процедури

По завершенню однієї процедури ви повертаєтесь до звичного життя. Вам не потрібно залишатися у нашому Медичному Клубі. Проте спеціалісти рекомендують після крапельниці відпочити годину та не робити різких рухів.

Наш підхід до інфузійної терапії

Ми лікуємо проблему зсередини організму та не чекаємо, поки вона з’явиться ззовні. Наші спеціалісти розробляють комплексні програми інфузійної індивідуально для кожного клієнта.

Під час процедури в організм потрапляють потрібні препарати та вітаміни через крапельниці. Вони допомагають ефективно лікувати гострі хронічні захворювання, проводити загальну профілактику організму та підтримувати організм в гармонійному балансі.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Севіль
Нагієва

Anti-age терапевт. Лікар-гастроентеролог. Кандидат медичних наук. 10 років практики в гастроентерології

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Питання-відповіді

Чи можна крапельниці замінити таблетками?

Для довготривалого ефекту потрібно лікувати проблему зсередини. Таблетки здатні лише на короткий час покращити самопочуття. Тому крапельниці більш результативні. Вони виведуть з організму залишки шлаків та токсинів, відновлять баланс та недостатню кількість вітамінів, покращать фізичний та психоемоційний стани.

Які існують протипоказання до проведення інфузійної терапії?

На першій консультації спеціаліст проводить обстеження та може призначити ряд аналізів, щоб виключити будь-які протипоказання. Якщо у вас наявне одне із наступних протипоказань, то від процедури краще відмовитися: хронічна серцева недостатність, ниркова недостатність, захворювання нирок, вагітність та післяродовий період.

Коли можна оцінювати фінальний результат?

Наші спеціалісти впевнені, ви відчуєте позитивні зміни в організмі відразу після першої процедури. Але оскільки деякі процедури проходять курсом, то потрібно дочекатися закінчення останньої процедури та оцінювати фінальний результат.

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.