Кардіолог

Звертаючись до нашого кардіолога, Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу не тільки в лікуванні хвороб серця і судин, але і в профілактиці.

Найголовніша задача лікарів нашого Медичного Клубу - провести диференціальну діагностику, виявити і встановити точний діагноз, скласти індивідуальну схему лікування.

Звернутися до кардіолога необхідно при появі хоча б однієї з таких ознак:
• болі в грудях;
• зміни серцевого ритму - неритмічне, рідкісне або прискорене серцебиття;
• зміни артеріального тиску;
• ускладнене дихання, задишка, нестача повітря;
• непритомність і переднепритомні стани;
• слабкість, стомлюваність, погана переносимість фізичного навантаження.

Лікар збере анамнез пацієнта, проведе первинну діагностику, перевірить пульс, виміряє артеріальний тиск, встановить попередній діагноз і при необхідності призначить додаткові дослідження, такі як ЕКГ (електрокардіографія), ЕХО-КГ (ехокардіографія), УЗД серця, доплер судин, добове моніторування ЕКГ (холтер) та інші.

На консультації лікар оцінює отримані результати обстеження і дає рекомендації. При виявленні захворювання призначається оптимальна схема лікування. При необхідності ми можемо направити Вас на стаціонарне лікування.

Наш підхід до кардіології

Схема лікування захворювань серця і судин визначається нашими докторами індивідуально в кожному клінічному випадку. На підставі результатів досліджень лікар-кардіолог ставить діагноз і складає схему лікування.

Сучасні лікарські препарати допоможуть Вам повернутися до нормального життя, нормалізувати частоту серцевих скорочень і позбутися від болю в грудях.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.