Мамолог

Профілактуємо та діагностуємо наявні патології молочних залоз і призначаємо грамотне лікування відповідно до сучасних клінічних рекомендацій доказової медицини.

Мамологія – це галузь медицини, предметом якої є діагностика, терапія та профілактика хвороб молочних залоз. Спеціаліст мамолог в Києві займається лікуванням таких захворювань, як мастопатія, мастит, фіброаденома, кісти молочних залоз, а також злоякісні патології молочної залози. Згідно зі статистикою, ці захворювання стрімко молодіють. Якщо раніше пацієнтками мамолога ставали, в основному, жінки після 35 років, то сьогодні серед них зовсім молоді дівчата.

Консультація мамолога: в яких випадках потрібна?

Записатися на прийом до онкомамолога слід при таких симптомах:

 • ущільнення і незрозумілі утворення в молочних залозах;
 • збільшення підпахвинних лімфатичних вузлів;
 • тріщини сосків;
 • деформація ареол;
 • почервоніння і набряклість грудей;
 • будь-які виділення із сосків – за винятком періоду лактації;
 • затримка молока у годуючих мам;
 • асиметрія молочних залоз;
 • болючі відчуття при пальпації.

Ці симптоми можуть вказувати як на мамологічне захворювання, так і на природні фізіологічні зміни в тканинах молочних залоз. Тільки досвідчений мамолог в ході обстеження зможе оцінити стан залоз і, якщо це необхідно, підібрати ефективне і правильне лікування. Однак відвідувати цього лікаря потрібно не тільки при наявності будь-яких скарг, але й регулярно – в профілактичних цілях.

Що включає в себе обстеження у мамолога?

Пухлинні хвороби молочних залоз займають лідируючу позицію серед онкологічних захворювань у всьому світі. Щоб своєчасно діагностувати хворобу, рекомендуємо вам відвідувати кабінет мамолога не рідше одного разу на рік. Комплексне обстеження молочних залоз починається зі з'ясування скарг, візуального огляду та пальпації, ретельного аналізу симптоматики. Обов’язковим є ультразвукове обстеження молочних залоз. На основі отриманої інформації фахівець складає первинне уявлення про стан молочних залоз.

Іноді для уточнення діагнозу онколог мамолог в Києві може порекомендувати пацієнтці додаткові діагностичні заходи. Серед них можуть бути інструментальні або лабораторні дослідження (мамографія, пункційна біопсія, здача аналізів). Це допоможе лікарю мамологу з максимальною точністю визначити проблему і запропонувати найбільш відповідну терапію.

Нерідко жінки не помічають симптоми мамологічних захворювань на початкових стадіях їх розвитку. Завдяки високим професійним якостям фахівець-мамолог може виявити найменші ознаки патології. Правильна та своєчасна діагностика дозволить почати лікування на ранньому етапі та забути про проблему за максимально короткий термін.

Прийом лікаря мамолога в Києві

Високий професіоналізм, точна діагностика і довірлива атмосфера – головні складові мамологічного огляду в Medical Club Grace. Фахівці з великим досвідом роботи проводять профілактичні огляди і виявляють наявні захворювання молочних залоз на ранніх стадіях. У Медичному Клубі Grace (Грейс) мамологи практикують індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, діагностику на сучасній апаратурі і сучасні методи лікування, дієвість яких підтверджена на практиці.

Наш підхід до мамології

За статистикою, захворювання молочної залози стають все «молодшими». Якщо раніше вони найчастіше вражали жінок старше 45 років, то сьогодні пацієнтками мамолога нерідко стають зовсім юні дівчата. Для своєчасного виявлення різних порушень функції молочних залоз рекомендуємо відвідувати нашого мамолога не рідше 1 раза на 12 місяців.

Основна професійна якість наших лікарів - вміння виявляти найдрібніші симптоми патології, які часто залишаються непоміченими навіть самою жінкою та запропонувати вчасне і дієве лікування.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Іван
Смоланка

Лікар-мамолог. Доктор медичних наук. Професор. 38 років практики в онкології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація мамолога
2000
  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.