Психолог

Супровід пацієнта психологом – це невід'ємна частина обслуговування преміум-класу в нашій клініці, оскільки психологічний стан так само важливий, як і стан тіла. Кваліфікований психолог в Києві пропонує свої послуги, професійну допомогу клієнтам медичного клубу Grace.

Відтепер пацієнт може скористатися ексклюзивною послугою, вирішити свої психологічні питання за допомогою психоаналізу. Основна мета психоаналізу – допомогти клієнту усвідомити приховані механізми, шаблони, установки, що мимоволі завдають шкоди його життєдіяльності, та позбутися їх.

Коли необхідна консультація психолога

Ми в Grace Medical Club надаємо два варіанти консультації – передопераційну та індивідуальну консультацію з психоаналітиком. Психолог виконує функцію супроводжуючого фахівця в процесі медичного лікування в інших фахівців у клініці Grace Medical Club. А також, кожен клієнт може звернутися до нашого психоаналітика з особистим запитом щодо проблем, які турбують, щоб наблизитися до їх розв’язання.

Консультація психолога необхідна при:

 • Болях в тілі й/або внутрішніх органах, коли вузькі фахівці не знаходять причину цих порушень. В такому випадку варто враховувати, що сам біль може носити психосоматичний характер і проявлятися на тілесному рівні.
 • Постійно повторюваних життєвих ситуаціях, сценаріях, коли виникає таке відчуття, ніби ходиш по колу.
 • Сексуальних порушеннях, таких як імпотенція, відсутність сексуального бажання, страх перед сексом, сексуальних перверсіях (наприклад, ексгібіціонізм).
 • Депресії, схильним до якої може бути кожен. Вона може приймати як явну форму (коли людина втрачає інтерес до життя), так і приховану (проявляється у вигляді постійного ниття, скарг на життя, слабкості та небажання щось робити через думки про безглуздість будь-якої діяльності).
 • Залежності (адикції), а значить, відсутності сенсу життя без надцінного об'єкта (алкоголь, куріння, наркотики, ігри, кохана людина), що не дозволяє людині жити повним життям.
 • Тривозі, страху, нав'язливих думках, які людина не здатна контролювати, а значить, вона більше не є господарем свого власного життя.
 • Харчових розладах, нездатності сформувати здорове ставлення до їжі, що може проявлятися у вигляді анорексії, компульсивного й імпульсивного переїдання тощо.
 • Порушеннях сну, складнощах засипання, кошмарах, турботах щодо прожитого дня, які не відпускають навіть вночі – а з цим стикався практично кожен.
 • Хронічній втомі, апатії, вигорянні.
 • Конфліктах з оточуючими, складнощах у встановленні як соціальних, так і більш близьких зв'язків.

Кожен з цих пунктів, а також інші симптоми, можуть впливати на життя людини, тягнучи за собою труднощі в особистій, сімейній та професійній сферах. Тому варто звернутися до фахівця прямо зараз, якщо щось з перерахованого вище у вас відгукується.

Види консультацій

Передопераційна консультація психолога

Оскільки зміни в зовнішності – це стрес (нехай навіть і приємний), в передопераційний пакет ми включили консультацію психолога. Психолог констатує емоційно-психологічну готовність або неготовність до операції, допомагає розвіяти страхи та переживання.

Післяопераційний супровід

Реабілітаційний період – вельми непростий етап. І ми в Grace Medical Club робимо все для того, щоб він пройшов гладко, а результат відповідав найкращим очікуванням наших пацієнтів. Саме тому кожному пацієнту ми пропонуємо післяопераційний супровід психолога. Це допоможе вам позбутися стресу, легше перенести реабілітацію та зустрітися з новим «Я».

Психоаналіз

Передбачає роботу за індивідуальним запитом клієнта, пошук причин невдоволення своїм життям або конкретними ситуаціями. Головна мета цього процесу полягає в тому, щоб допомогти клієнту усвідомити першопричину виникнення симптому та знайти спосіб його усунення. Ми також пропонуємо таку послугу як індивідуальна консультація психоаналітика у форматі онлайн-зустрічі.

Наш підхід до психології

Людини, яка не стикалася б з труднощами, що впливають на її психіку, не існує. Дуже важливо якомога раніше виявити першопричину стану, щоб він не погіршувалася та не потяг би за собою виникнення інших ускладнень. Самостійно розібратися з причинами власних проблем складно, необхідна допомога психолога.

Психолог в Києві в Grace Medical Club працює в рамках напрямку "Психоаналіз". Це метод дослідження несвідомого та його проявів шляхом інтерпретації сновидінь, помилкових дій і обмовок; аналізу спогадів дитинства; вільних асоціацій і лікування словом, завдяки якому й відбувається поступове звільнення від психічних страждань аж до їх зникнення.

Психолог (психоаналітик) вас почує та супроводить у пошуку більш щасливого життя, позбавленого страждань. Основні принципи, на яких будується консультація психолога в нашому Медичному клубі – це уважне, дбайливе та відповідальне ставлення до кожного клієнта.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Яна
Коробко

Психолог, психоаналітик, PhD. 8 років міжнародного клінічного досвіду

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.