Терапевт

Лікар вашого першого контакту, його завдання поставити діагноз і визначити, чи буде він лікувати вас сам або направить до вузького спеціаліста.

Лікар-терапевт є першою ланкою: він не тільки надає допомогу у вирішенні проблем зі здоров'ям, але і визначає, в якому напрямку обстежитися і до якого вузького спеціаліста варто звернутися з тими чи іншими симптомами. Саме тому консультація терапевта потрібна в більшості випадків при появі ознак хвороби або симптомів загострення хронічних недуг.

Для ефективного лікування потрібна, в першу чергу, правильна діагностика. На прийомі лікар-терапевт займається збором анамнезу, де він отримує специфічну інформацію щодо захворювання пацієнта, а також детальне вивчення актуальних скарг, що стосуються його самопочуття, вивчення історії хвороби, спадкових факторів та ін.

У Medical Club Grace цьому сприяє високий рівень кваліфікації лікарів; широкий спектр лабораторних досліджень з отриманням результатів у максимально короткий період часу; сучасні інструментальні види досліджень на діагностичному обладнанні експертного класу і, при виникненні необхідності, можливість залучення лікарів вузьких спеціальностей в найкоротші терміни.

За результатами обстежень терапевт ставить діагноз і складає схему лікування. Також він надасть роз'яснення, розповість про причини захворювання і підбере режим харчування, дасть рекомендації щодо способу життя, якщо це буде потрібно.

Наш підхід до терапії

Своєчасне звернення до терапевта Medical Club Grace допоможе виявити відхилення у здоров'ї, попередити можливі ускладнення захворювань, вилікувати гострі процеси і отримати рекомендації щодо профілактики віддалених наслідків перебігу хронічних хвороб і підвищення якості життя.
Одні і ті ж ознаки можуть бути проявом різних захворювань, тому огляд терапевта - це економія часу і запорука своєчасної діагностики захворювань, які потребують оперативного втручання.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Севіль
Нагієва

Anti-age терапевт. Лікар-гастроентеролог. Кандидат медичних наук. 10 років практики в гастроентерології

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. Косметолог. 5 років практики в медиціні та косметології

  • Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
   Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

   Дякуємо!

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.